Hasan Şaş’ın İstifası Bir Gün Sürdü! Galatasaray’daki Görevine Geri Döndü

Galatasaray’ın yardımcı antrenörü Hasan Şaş, bir gün süren istifa kararının ardından görevine geri döndü. Şaş, haberi kişisel Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla duyurdu.

Galatasaray’ın Denizlispor’a 2-0 yenildiği maçta Necati Ateş ile beraber Denizlispor taraftarlarıyla tartışan Hasan Şaş, önceki gün sosyal medyadan istifa ettiğini açıklamıştı. Bugün ise yine sosyal medya hesabından bir açıklama yayınlayan Şaş, Galatasaray’daki görevine geri döndüğünü duyurdu.

Hasan Şaş, Denizlispor maçında yaşadığı tartışmanın ardından, “Galatasaray’ıma, hocama ki adam gibi adam, Levent kardeşime, Ümit kardeşime başarılar diliyorum. Ben sevdiğime zarar vermem. Görevimden istifa ediyorum” ifadelerinin yer aldığı bir açıklama yayınlamıştı.

“HEM ÖZÜR HEM TEŞEKKÜR EDERİM”

Bir gün süren istifanın ardından Hasan Şaş, Galatasaray’a geri döndüğünü açıkladı. Kişisel Instagram hesabından yaptığı açıklamada Şaş, “Üzülürken üzdüğüm, kırılırken kırdığım herkesten hem özür dilerim hem teşekkür ederim. Bugün yeniden sarı kırmızı başarılar için daha çok çalışacağım ilk gün. Allah utandırmasın.” İfadelerini kullandı.

Hasan Şaş’ın İstifası Bir Gün Sürdü! Galatasaray’daki Görevine Geri Döndü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı