Hasan Şaş, Havalimanı’nda kimle kavga etti? Çevredekiler ayırdı!

Galatasaray’ın eski futbolcusu ve eski yardımcı antrenörü Hasan Şaş, uçakla geldiği memleketi Adana’da havaalanından çıkarken bir kişiyle tartıştı. Eski milli oyuncu, henüz tespit edilemeyen bir sebeple çıkan münakaşada çevredekiler tarafından güçlükle sakinleştirilerek kendisini bekleyen arabaya bindirildi.
Takip et
Hasan Şaş, Havalimanı’nda kimle kavga etti? Çevredekiler ayırdı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, 16 Mart Salı günü öğle saatlerinde yaşandı. İstanbul’dan kalkan uçakla memleketi Adana’ya gelen Hasan Şaş’ın iddiaya göre havaalanı çıkışında telefonu çaldı.

Galatasaray’ın efsane adlarından Erhan Önal’ın ölüm haberini alan Şaş, duygusal anlar yaşadı. Aldığı haberle büyük üzüntü duyan Hasan Şaş, terminalin gelen yolcu çıkış kapısında taksilerin bulunduğu bölgede karşılaştığı bir kişiyle münakaşaya başladı. Isimi öğrenilemeyen kişiyle Hasan Şaş arasında henüz tespit edilemeyen bir sebeple çıkan münakaşa büyüdü.

ÇEVREDEKİLER ARAYA GİRDİ

Bu esnada çevredekiler araya girerek Şaş’ı sakinleştirmeye çalıştı. Yoğun çaba neticesi münakaşa sona erdirilirken Hasan Şaş, güçlükle sakinleştirilerek kendisini bekleyen arabaya götürüldü.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞTI

Öbür taraftan Hasan Şaş, Türk futbolunun efsanesi Erhan Önal hakkında sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

Şaş, şu ifadeleri kullandı:

“Bugün (salı) Adana’ya geldim uçaktan indiğimizde acı haberi aldım. İki Galatasaraylı arkadaşımla sohbet ediyordum, çok üzüntülüydüm, Erhan abi ölmüş dedim, ‘O kim?’ dediler. Uzun lafın kısası, futbolcu iki kez ölür; birincisi futbolu bıraktığında, ikincisi öldüğünde. En azından seni unutmayan bir kardeşin var. Mekanın cennet olsun, ben seni unutmayacağım.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.