Hanife Gürdal, Saçlarını Boyattı!

Başını açarak radikal bir karara imza atan Hanife Gürdal, şimdi de saçlarını boyadığı fotoğrafı takipçilerinin beğenisine sundu.

Bir döneme damga vuran izdivaç programlarında kendisi için gelen damat adaylarını beğenmeyerek geri çevirmesi ile dikkatleri üzerine çeken gelin adayı Hanife, bu programların yasaklanmasının ardından varlığını sosyal medya hesabından devam ettirmeye başlamıştı.

Ciddi bir takipçi kitlesine sahip olan Hanife Gürdal, zaman zaman sosyal medya hesabından bazı markaların tanıtımını yaparak para kazanıyordu. Ancak zamanla popüleritesini kaybetmesi, gelen reklam sayısında önemli bir düşüşü de beraberinde getirdi. Yeniden adını duyurmak ve magazin sayfalarında haber olmak isteyen Hanife de radikal bir karara imza atarak başını açtı. Bazı kesimler tarafından sert bir dille eleştirilen Hanife, kimseye aldırış etmedi.

YORUM VE BEĞENİ PATLAMASI OLDU

Şu sıralarda sosyal medya hesabından başı açık fotoğraflarını paylaşmaya devam eden Hanife, son olarak saçını boyattığı fotoğrafı takipçilerinin beğenisine sundu. Gelin adayının saçını boyattığı fotoğraf kısa sürede çok sayıda yorum ve beğeni aldı. Hanife, sosyal medyada yarım milyona yakın takipçi sayısıyla önemli bir kitleyi elinde tutuyor. Bu arada Hanife’nin geçmişe dönük kapalı fotoğraflarını sosyal medya hesabından kaldırması dikkat çeken bir başka detay oldu.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı