Hanife Gürdal, Açılıp Saçılmaya Devam Ediyor

Başını açarak eleştiri oklarını üzerine çeken Hanife’den tepki çekecek bir paylaşım daha geldi.

Bir dönem ekranda büyük rezilliklere sahne olan izdivaç programlarında koca arama bahanesiyle kendini gösteren ve bu sayede şöhreti yakalayan Hanife Gürdal, başını açtıktan sonra paylaşımlarına dur durak bilmeden devam ediyor. Kapalı fotoğraflarını sosyal medyadan silmeye başlayan Hanife, son olarak göğüs dekolteli bir fotoğrafını hayranlarının beğenisine sundu.

Skandalları ile Türk televizyon tarihinde yerini alan izdivaç programlarında koca aradığı sırada parlayan ve kısa sürede sosyal medyada geniş bir takipçi kitlesine ulaşan Hanife Gürdal, adının unutulmaya başlaması üzerine başını açarak yeniden magazin haberlerine konu oldu. Bu hareketi ile eleştiri oklarının hedefi olan Gürdal, yarım milyona yakın takipçisinin olduğu hesabından tepki çekecek göğüs dekolteli bir pozunu paylaştı.

YERDEN YERE VURDULAR

10 saate yakın bir zamanda 20 binden fazla beğeni alan fotoğrafın altında Hanife’ye ağır eleştiriler yöneltildi. Bazı takipçileri “Ailene üzülüyorum. Başlarını öne eğdin” derken, bazı takipçileri de giydiği kıyafeti beğenmediğini belirterek “Kezban gibi olmuşsun” yorumlarıyla Hanife’yi yerden yere vurdu. Daha önce takipçilerine yanıt vererek polemiğe giren Hanife, bu paylaşımının altına yapılan yorumların hiçbirine cevap vermedi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı