Hande Yener’in yarı çıplak sahne kostümü olay oldu!

Hande Yener, İstanbul Süleymaniye’deki bir mekanın açılışında sahne aldı. Yener'in giydiği sahne kostümü dikkat çekti.
Takip et
Hande Yener’in yarı çıplak sahne kostümü olay oldu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yener, gene iddialı bir sahne kostümü seçti. Dünyaca meşhur moda tasarımcısı Thierry Mugler tasarım tayt ve body ile sahneye çıkan Yener, “2022’de daha da güzel işler yapacağım. Enerjim çok yüksek” diyerek konuştu.

Sahne öncesi gazetecilere açıklamalarda bulunan Yener, rapçi Tepki ile yapacakları ikinci şarkının da müjdesini verdi. Sanatçı, şu ifadeleri kullandı:

Hande Yener’in yarı çıplak sahne kostümü olay oldu!

“GÜZEL İŞLER YAPACAĞIM”

“2022’de daha da güzel işler yapacağım. Enerjim çok yüksek. ‘Olmazsan Olmaz’ bana yeni bir kan getirdi. Başarılı birilerin sektörde bulmak çok zor ama benim kadar disiplinli birini daha buldum…”

“Tepki ile çalışmaya devam edeceğiz. Sanat camiasında yan yana gelmek çok zor ama şirketlerde sıkıntı çıkarmadı. Şuanda ikinci şarkımızı çıkaracağız.”

Sanatçılar arasında başarıların görmezden gelindiğini belirten Yener, “Bugün Edis’i tebrik ettim. Zirvedekiler listesinde birinci olmuş. Çalışan kazanır. Biz de çok çalışıyoruz. 2021’de oldukça fazla konsere gittim. 2022’ye güzel bir şampiyonlukla giriyoruz” şeklinde konuştu.

Hande Yener’in yarı çıplak sahne kostümü olay oldu!

“DİKKATLİ OLMAYA ÇALIŞIYORUM”

Gecenin DJ’liğini oğlu Çağın Kuluçoğlu üstlenirken Hande Yener, sahnede kendisine eşlik eden iki dansçısının koronavirüse yakalandığını açıkladı. Dansçıları olmadan sahneye çıkan başarılı popçu, “Koronavirüsten korunmak için her zaman dikkatli olmaya çalışıyorum” diyerek konuştu.

Sahneye cesur giysisiyle çıkan Hande Yener için hayranların, “Hande cesaretine hayranız” sesleri yükseldi. Yener ise bu seslere karşılıksız kalmayıp, “Ben cesur yüreğim” diye, kahkaha attı.

Rüya şarkısında Yener, sahneye kendisini yalnız bırakmayan modacı Hakan Akkaya’yı çağırdı. Konser boyunca bitmeyen enerjisiyle devamlı dans eden Yener, güzel fiziğini ön plana çıkaran bir sahne kostümü seçti.

Sahne performansı boyunca bütün hit şarkılarını seslendiren güzel sanatçının giysisi büyük beğeni topladı. Dünyaca meşhur moda tasarımcısı Thierry Mugler’in özel tasarım taytı 587 Euro (7 bin 300 TL) ve body 500 Euro (6 bin 250 TL).

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.