Hande Yener Rapçi Misha ile Yeni Aşka Yelken Açtı

Ümit Cem Şenol'dan geçtiğimiz günlerde ayrılan Hande Yener, Rapçi Misha ile çekildiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşarak aşkını ilan etti.

Modellik yapan genç sevgilisi Ümit Cem Şenol’dan kısa süre önce ayrılan Hande Yener yeni bir ilişkiye başladı. Dün akşam yakın dostlarıyla birlikte bir doğum günü partisine katılan 46 yaşındaki şarkıcı, Rapçi Misha ile çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşarak aşkını gözler önüne serdi.


Genç Rapçi ile çekilen samimi fotoğrafını yayınlanan Yener, organizasyon çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtladı. Rap müziği ile konuşan şarkıcı, “Rap müziğin ilerlemesi beni mutlu ediyor, pop müzik gayet güzel gidiyor, bitmiyor” dedi.

HANDE YENER’İN SEVGİLİSİ MİSHA KİMDİR?

Hande Yener’in yeni sevgilisi Rapçi Misha’nın hayatı merak konusu oldu. Hakkında çok fazla bilgi bulunmayan Misha’nın bir süre önce MOB Entertainment grubunda solistlik yaptığı biliniyor.Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasıyla tanınan Misha Michael Mehdikhan, aslen İranlı ve 10 yıldır Türkiye’de yaşıyor. Youtube’da çok sayıda videosu bulunan genç Rapçinin, uzun yıllar birlikte çalıştığı ekipten ayrılarak yoluna tek başına devam etme kararı aldığı da alınan bilgiler arasında.

Genç Rapçi geçtiğimiz günlerde, tüm sosyal medya hesaplarını kapatma kararı almasıyla gündem olmuştu.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı