Hande Yener, otostop çekip motosiklete bindi!

Konserlerine hız kesmeden devam eden Hande Yener, İzmir’de sahneye çıkacağı mekana trafikten dolayı geç kaldı. Sevenlerini daha çok bekletmek istemeyen şarkıcı, aracından inerek otostop çekti. Bir gencin motosikletine binen Yener, o dakikaları da Instagram hesabından sevenleriyle paylaşmayı ihmal etmedi.
Takip et
Hande Yener, otostop çekip motosiklete bindi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Meşhur şarkıcı Hande Yener, önceki akşam İzmir‘deki konserine trafikten dolayı geç kalınca enteresan bir taktiğe başvurdu. Trafiğin ilerlemediğin gören şarkıcı, konserine yetişmek için otostop çekti.

O DAKIKALARI KAYDA ALDI

Aracından inerek motosikletli bir genci durduran şarkıcı, yolda video çekmeyi de ihmal etmedi. Motosiklet yolculuğunu kayda alarak 1 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaşan Yener, kendini bırakan genci de paylaşımına etiketleyerek teşekkür etti.

“MOTORLA KENDİMİ BIRAKTIRIYORUM”

Şarkıcı, videoda “İnanılmaz bir trafik var. Resmen otostop çektim, motorla kendimi bıraktırıyorum. Sağ olsun. Erdal çok tatlı, şok geçirdi beni görünce. Ama şu an çok eğleniyoruz” şeklinde konuştu.

Hande Yener, otostop çekip motosiklete bindi!

SEDA SAYAN’DAN UYARI GECİKMEDİ

Yener’in kısa zamanda büyük alaka gören paylaşımına meşhur adlar de sessiz kalmadı. Seda Sayan, meslektaşını “Bacım kask taksaydın. Allah esirgesin” diyerek uyarırken Aylin Coşkun da “Ya çok delisin yemin ederim” yorumunu yaptı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.