adplus-dvertising

Hande Yener, Gülşen’i yerden yere vurdu!

Sahne kıyafetleri ve şovlarıyla çok konuşulan Yener, bu sefer bombayı sosyal medyadan patlattı. Hande Yener bir takipçisiyle girdiği polemikte verdiği yanıtla gündem oldu. “Kıyafet dışında bir şey gündeme gelmiyor magazinde” diyen Yener’e bir takipçisi Gülşen ile ilgili bir yorum yaptı. Hande Yener ise konuyu “meme ucu”na getirdi.
Takip et
Hande Yener, Gülşen’i yerden yere vurdu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Hande Yener, önceki gün bir takipçisinin kendi konser görüntüleri üzerine yaptığı şu yorumu paylaştı:

“Sesi çıkmayanlardan sonra bu konserin performanslarını izlemek iyi geldi. Ses kıyafetten büyüktür.”

Hande Yener, Gülşen’i yerden yere vurdu!

Altına da esprili bir şekilde “Ama lütfen kıyafet çok önemli bir konu” diyerek kahkaha emoji’leri koydu. Yener’in bu sözlerle Gülşen’i hedef aldığı iddia edilmişti.

Hande Yener, Gülşen’i yerden yere vurdu!

Hande Yener sosyal medyada takipçilerine verdiği yanıtlarla gündeme geldi. Sahne tarzıyla sık sık Gülşen gibi adından söz ettiren Yener bir takipçisine sadece kıyafetin gündeme geldiğini söyleyerek sitem etti.

Hande Yener, Gülşen’i yerden yere vurdu!

Hande Yener yorumunda “Show ve performans önemli olan. Kıyafet dışında bir şey gündeme gelmiyor magazinde ne yazık ki. Şovu kıyaslayacak bir alternatif olmadığı için elbise mukayese ediliyor” dedi.

Hande Yener, Gülşen’i yerden yere vurdu!

GÜLŞEN YORUMU ŞOKE ETTİ

Başka bir takipçi ise Yener’e “Gülşen senden 5 gömlek üstün” yorumuyla şoke etti.

Hande Yener, Gülşen’i yerden yere vurdu!

Hande Yener ise bu yoruma tepkisiz kalmadı ve Gülşen’in son günlerde çok konuşulan göğüs dekolteli kıyafetine gönderme yaparak “hahah gömlek derken? Meme ucu kastettiniz” dedi.

NE YAPACAĞIMIZA KARAR VERECEK YAŞTAYIZ”

Gülşen, daha önce kıyafetlerine gelen eleştirilerle ilgili, “Özgür bir birey olarak ne giyeceğime ben karar veririm. Gündemimizde kadınların ve erkeklerin yaşadığı ciddi şiddet olayları varken, iki tarafı da birbirinden üstün gösterecek durumların olmaması gerekiyor. Ben de Ozan da bir bireyiz… Ne yapacağımıza karar verecek yaşta ve zekadayız. Özgürlükleri kısıtlayacak her şeyin karşısında olmalıyız.” demişti.

Ünlü şarkıcı, “Dilediğimi giyme özgürlüğümü kullanarak seçtiğim kıyafet, birçok farklı ama en mühimi özgürlük alanına, tercihlere olan saygı sınırlarını aşan türden yorumları duymama sebep oldu. Sizler için çok küçük bir hatırlatma yapmak istiyorum. Ne giydiğime, ne düşündüğüme, nasıl yaşamak ve var olmak istediğime sadece ama sadece kendim karar verebilirim. Tıpkı sizlerin de hayatlarında olduğu ya da olması gerektiği gibi… Bir toplumu oluşturan bütün parçaların, her görüşten, her inançtan olan tüm insanların, birbirlerine zarar vermeden, dilediği şekilde bir arada barış içinde yaşamasıdır bütün hikaye…” ifadelerini kullanmıştı.

Hande Yener, Gülşen’i yerden yere vurdu! Hande Yener, Gülşen’i yerden yere vurdu! Hande Yener, Gülşen’i yerden yere vurdu!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.