adplus-dvertising

Hande Yener, ABD’de Türk Günü Yürüyüşü’nde konser verdi!

Amerika turnesine çıkan Hande Yener’in beş konserinin biletleri haftalar öncesinden tükenerek “sold out” oldu. Önceki gün New York’taki Türk Yürüyüşü’nde sahne alan pop ikonuna, DJ oğlu da eşlik etti.
Takip et
Hande Yener, ABD’de Türk Günü Yürüyüşü’nde konser verdi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Hande Yener, Amerika turnesi kapsamındaki konser programına New York’taki Sony Hall’de başladı. Sony Hall’de sahneye çıkan ilk Türk sanatçı olan pop ikonu, büyük ilgiyle karşılandı.

Sonrasında Virginia, Miami ve New Jersey’de sahneye çıkan sanatçının her konserinin biletleri haftalar öncesinden tükenerek, büyük alakayı gözler önüne serdi.

Hande Yener, ABD’de Türk Günü Yürüyüşü’nde konser verdi!

Konserleri boyunca sahnesi kadar farklı stiliyle de alaka odağı olan Yener, dünyaca meşhur moda markaları TLZ L’Femme, Ottolinger, Simonett ve Ruu Australia’dan beş farklı giysi giydi. Sanatçı, önceki gün tekrardan konser için New York’taydı.

Türk-Amerikan Dernekleri Federasyonu (TADF) tarafından her sene gerçekleştirilen Türk Günü Yürüyüşü’nde sahneye çıkan Hande Yener, festival katılımcılarına coşkulu anlar yaşattı.

Yener sahnede Türk bayrağını öperken, Türk-Amerikan Dernekleri Federasyonu kendisine desteği için plaket takdim etti. Sanatçı, sosyal medya hesabından paylaşım yaparak, “Sizlerle burada beraber olmaktan onur işittim” şeklinde konuştu.

TÜRK GÜNÜ YÜRÜYÜŞÜ’NDE COŞKULU ANLAR

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı koordinasyonunda New York’ta bu sene 39’uncusu gerçekleştirilen geleneksel Türk Günü Yürüyüşü, Manhattan’ın meşhur Madison Caddesi’nden başlayarak, çeşitli dernek ve kuruluşlara ait tören araçlarının resmi geçişine sahne oldu. Hande Yener, Dag Hammarskjold Parkı’nda devam eden kutlamaların finalinde sahneye çıktı.

Hande Yener, ABD’de Türk Günü Yürüyüşü’nde konser verdi!

BİRLİKTE DANS ETTİLER

Miami konserinde Hande Yener’i izlemeye gelenler arasında Cemal Can Canseven da vardı. Sanatçı, Canseven’i sahneye davet ederek, dans şov yaptı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.