Hande Erçel Ve Murat Akdoğan’ı Dalkılıç’ın Yakın Arkadaşı Olan Abla Tanıştırdı

Hande Erçel ve Murat Akdoğan'ın, ablaları Cansın Hacısoyu ile Gamze Erçel vesilesi ile ilişkiye başladığı öğrenildi. Cansın Hacısoyu, Murat Dalkılıç'ın yakın arkadaşı. Peki Murat Akdoğan kaç yaşında mesleği ne? Murat Akdoğan'ın ailesi, ablası kim? Murat Akdoğan'ın spor salonunun adı ne?
Takip et
Hande Erçel Ve Murat Akdoğan’ı Dalkılıç’ın Yakın Arkadaşı Olan Abla Tanıştırdı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

FOX TV’de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde Kerem Bürsin ile başrolü paylaşan Hande Erçel, haklarında çıkan aşk iddialarını yeni aşkıyla birlikte artık yalanmış oldu.

Ablalar vesile oldu

Hayranları tarafından sürekli yan yana getirilen Erçel ve Bürsin, güzel oyuncunun yeni sevgilisi Murat Akdoğan ile bu yakıştırmalardan kurtuldu. Her gün yeni bir detayın geldiği ikilinin ilişkisinin magazin kulislerinde dönen bir bilgiye göre Murat Akdoğan’ın ablası Cansın Hacısoyu ve Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel’in vesile ile olduğu öğrenildi.

Geçtiğimiz günlerde birbirlerini takip etmeleri ile ortaya çıkan aşk haberine ikiliden henüz bir açıklama ya da yalanlama gelmedi. Öte yandan magazin kulislerinde konuşulanlara göre Erçel ve Akdoğan’ın ilişkilerini şimdilik kameralardan uzakta yaşamak istedikleri öğrenildi.

Murat Akdoğan kaç yaşında, mesleği ne?

Hande Erçel ile adı anılan Murat Akdoğan cemiyet hayatında bilinen bir isim. Muratcan Akdoğan’ın ablası Cansın Hacısoylu’da aynı zamanda Murat Dalkılıç’ın arkadaşı olduğunu biliniyor. Muratcan Akdoğan’ın yıllarca önce yarıştığı karting otomobil sporları junior kategorisinde şampiyonluğu var.

Oyuncu Hande Erçel’in sevgilisi olduğu düşünülen Murat Can Akdoğan, Ethica, Estethica Hastaneleri, Ethica Sigorta ve MYC İnşaat’ın bağlı olduğu MYC Partners’ın Yönetim Kurulu Başkanı olan Murat Akdoğan’ın oğludur. 1985 yılında doğan Murat Akdoğan 36 yaşında genç bir iş adamı. Çapkın olduğu konuşulan Akdoğan’ın daha önce de adı Sinem Kobal ile anılırken ikilinin bir aydır gözlerden uzak bir birlikteliği olduğu konuşuluyor.

Ayrıca bir spor salonu vardır.

Hande Erçel Ve Murat Akdoğan’ı Dalkılıç’ın Yakın Arkadaşı Olan Abla Tanıştırdı

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.