Hande Erçel ve Kerem Bürsin ayrılıyor! ABD planları bozuldu

ABD’de kiralık ev bakmakla meşgul olan ve orada 3 ay geçirmeyi planlayan Hande Erçel ve Kerem Bürsin çiftinin planları değişti. İspanya’da düzenlenecek moda şovundan davet alan Bürsin, bu sebeple ABD seyahatini başka bir zamana ertelemek vaziyetinde kaldı. Planlarının bozulmasından dolayı meşhur çift, bir müddet ayrı kalacak.
Takip et
Hande Erçel ve Kerem Bürsin ayrılıyor! ABD planları bozuldu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Geçtiğimiz aylarda Amerika’da eğitim almak istediğini belirten 27 yaşındaki oyuncu Hande Erçel‘e meslektaşı ve sevgilisi Kerem Bürsin eşlik edecekti fakat son anda ikilinin planları bozuldu. ABD’deki ailesini ziyaret etme hazırlığı yapan Bürsin, İspanya’da düzenlenecek moda şovundan davet gelince yeni bir seyahat planı yaptı.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin ayrılıyor! ABD planları bozuldu

İSPANYA’DAN GELEN DAVET HER ŞEYİ DEĞİŞTİRDİ

Kanarya Adaları‘nın en büyüğü olan Gran Canaria’nın turizm imajını kuvvetlendirmek için gerçekleştirilen Gran Canaria Sweem Week mayo defilesine Kerem Bürsin katılacak. 21-24 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek olan etkinlik sebebiyle meşhur aktör, ABD planını başka zamana ertelemek mecburiyetinde kaldı.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin ayrılıyor! ABD planları bozuldu

BİR SÜRE AYRI KALACAKLAR

25 Kasım’da gitmeyi planladıkları Amerika’da kiralık ev bakmakla meşgul olan çift, orada toplam 3 ay kalmayı planlıyorlardı. Planlarının bozulması sebebiyle Hande Erçel, kısa süreliğine de olsa sevgilisinden bir müddet ayrı kalacak.

EN BÜYÜK KORKULARI NAZAR

Uzun süredir aşk yaşayan Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in en büyük korkusu da belli olmuştu. Çift, nazardan çok korkuyor. İkili, nazar boncuklu bilekliklerini bir an olsun bile çıkarmıyor.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin ayrılıyor! ABD planları bozulduHande Erçel ve Kerem Bürsin ayrılıyor! ABD planları bozuldu

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.