Hande Erçel nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve estetiksiz hali

Sen Çal Kapımı dizisi bu akşam ilk defa izleyicisi ile buluşuyor. Hande Erçel ve Kerem Bursin'in başrollerinde oynadığı Sen Çal Kapımı dizisi başlamasının ardından Hande Erçel hakkındaki bilgiler merak ediliyor. Hande Erçel kimdir, boyu kaç? Hande Erçel kaç yaşında, nereli? Hande Erçel'in eğitimi ne? Hande Erçel'in annesi neden vefat etti, babası kim? Hande Erçel kaç kardeş ablası Gamze Erçel kim kaç yaşında? Hande Erçel'in rol aldığı reklam ve diziler, Hande Erçel'in estetiksiz hali ve ayrıntılar haberimizde...

Doğum tarihi: 24 Kasım 1993

Burcu: Yay

Doğum yeri: Balıkesir-Bandırma

Boyu: 1.75 m

Kilosu: 57

Eğitimi:  Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Türk Sanatları Bölümü’nde okumaya devam etmektedir.

Sevgilisi: Murat Dalkılıç

Anne, Baba ve Ablası: Aylin Erçel, Kaya Erçel, Gamze Erçel

Hande Erçel nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve estetiksiz hali Hande Erçel nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve estetiksiz hali

Hande Erçel’in Gamze Erçel adında bir kız kardeşi var.

2012 tarihinde Azerbaycan’da yapılmış olan Miss Civilization Of The World güzellik yarışmasına katılmıştır ve bu yarışmanın neticesinde ikinci olma başarısı sağlamıştır.

Hande Erçel nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve estetiksiz hali

2014 yılında Show Tv‘de yayına başlayan ve beş bölümde sonlanan “Çılgın Dershane Üniversitede” adlı dizide oyunculuğa başladı. Paşhan Yılmazel, Duygu Çetinkaya, Berrin Keklikler, Okan Karacan gibi oyuncularla birlikte rol aldı.

2014 yılında “Hayat Ağacı” adlı dizide (Selin Karahanlı) karakterini canlandırırken İdil Fırat, Fikret Kuşkan, Onur Saylak, Özge Özberk, Kenan Bal ile beraber oynadı.

Hande Erçel, 2015 yılında Altın Kelebek Ödülleri’nde Pantene Yıldızları Parlayanlar Ödülü almıştır. TRT 1 ekranlarında yayınlanmakta olan “Halka” isimli dizide “Müjde” karakterine hayat vermektedir.

İlk olarak Trt ekranlarında yayınlanan Hayat Ağacı adındaki dizide oynamıştır. Oynamış olduğu Çılgın Dershane ismindeki gençlik dizisi oldukça beğenilmiş ve güzelliği ile göz doldurmuştur. Çılgın Dershane Üniversite dizisinde Meryem karakteri ile ekranlara gelmiştir daha sonra Güneşin Kızları adlı dizide Selin Yılmaz karakterine hayat vermiştir.

Hande Erçel Güneşin Kızları adlı dizisi ile Yıldızı parlayan özel ödülüne sahip olmuştur. 42. Pantene Altın Kelebek ödüllerinde bu ödülü kazanmıştır.Yine 42. Pantene Altın Kelebek ödüllerinde en yakışan çift olarak güneşin kızların da Ali ile Selin olarak aday gösterilmiştir. 3. İTÜ Emös Başarı Ödüllerinde en iyi kadın dizi oyuncusu seçilen Hande Erçel bu ödülü Güneşin Kızları adlı dizideki rolüyle almıştır. 7. Medya ödüllerinde en iyi çıkış yapan kadın dizi oyuncusu olarak Güneşin Kızları dizisindeki rolüyle kazanmıştır.

Hande Erçel şimdilerde FOX TV’de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde Hande rolünde….

Aşk hayatında ise ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç ile olan birlikteliğine devam etmektedir.

Hande Erçel nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve estetiksiz hali Hande Erçel nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve estetiksiz hali

HANDE ERÇEL ESTETİKSİZ VE KİLOLU HALİ

Hande Erçel’in Hollywood yanağı yaptırdığı iddia ediliyor…

Tombul yanaklar küçük yaşlarda sempatik bir ifade sağlasa da ilerleyen yaşlarda bir sorun olarak görülebiliyor. Kalın ya da tombul görünümlü yanaklar kişilerin olduğundan daha kilolu görünmesine sebep olurken; ince hatlı yüz yapısı daha estetik ve daha genç görünmesini sağlar. Kişiyi rahatsız eden bu görüntü yanak inceltme estetiği yani bişektomi ile kolayca giderilebiliyor.

HOLLYWOOD ESTETİĞİ DENİLEN BİŞEKTOMİ NEDİR?

Geçtiğimiz yaz başlayan ve bu yıl da popüler olan bir Hollywood yanağı sahibi olmak isiyorsanız, bişektomi ameliyatını bilmelisiniz. İnsanlar genellikle başkalarının da beğendiği insanları kendilerine model alırlar. Bu rol modellerin çoğu, oyuncular, sanatçılar, modeller veya medya, sosyal medya aracılığıyla fenomen olan insanlardır. Hollywood yanağı, aynı zamanda en beğenilen karakterlerin olduğu Hollywood filmlerindeki kadın karakterlerinden ilham alıyor. Hollywood filmlerinde kadın karakterler genellikle ince çizgiler, zayıf ama güçlü yüz ifadeleri ve gergin açıları olan alt çenelere sahiptir.

Bişektomi operasyonunda eski yöntemlerde yanak çizgilerini vurgulamak için yanak protezi veya dolgu maddeleri kullanılırdı. Bu yöntemle yüzün inceltilmesi mümkün değildi, aksine bazen abartılı ve pürüzlü bir görünüm kazandırabilirdi. Hollywood yanağında kullanılan yeni yöntem tamamen yanak odaklıdır ve istenen görüntü herhangi bir cerrahi iz bırakmadan kontrollü bir şekilde elde edilebilir. Ek olarak bu alandaki asimetri büyük ölçüde düzeltilebilir. Ameliyat tamamen ağız içinde ve genel veya lokal anestezi altında steril koşullar altında gerçekleştirilir. İşlem süresi her iki taraf için 45 dakikadır. Çok küçük bir kesi ile bu alanın dolumunu sağlayan yağ pedlerine erişilir ve işlem gerçekleştirilir. İstenen sonucu elde etmek için yağ dokusu ölçülü bir miktarda çıkarılır.

Hande Erçel nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve estetiksiz hali Hande Erçel nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve estetiksiz hali Hande Erçel nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve estetiksiz hali Hande Erçel nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve estetiksiz hali Hande Erçel nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve estetiksiz hali Hande Erçel nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve estetiksiz hali

Hande Erçel rol aldığı Filmler

2013 Dizi “Tatar Ramazan (dizi,2013)” Kendisi Yardimci oyuncu
2013 Dizi Çalıkuşu Zahide Yardımcı oyuncu
2014 Dizi Çılgın Dersane Üniversitede Meryem Yardımcı oyuncu
Dizi Hayat Ağacı Selen Karahanlı Yardımcı oyuncu
2015-2016 Dizi Güneşin Kızları Selin Yılmaz/Mertoğlu Başrol oyuncusu
2016-2017 Dizi Aşk Laftan Anlamaz Hayat Uzun/Sarsılmaz Başrol oyuncusu
2017 Dizi Siyah Inci Hazal Başrol oyuncusu

Hande Erçel Reklamlar

2016 L’Oréal Paris Casting Creme Gloss
2017 Defacto Çuk Oturur mükemmel Durur

Hande Erçel Ödülleri ve adaylıkları

Yıl Ödül Töreni Kategori Proje Sonuç
2012 Miss Civilization of Turkey Birincilik Kazandı
Miss Civilization of The World İkincilik Kazandı
2015 42.Pantene Altın Kelebek Ödülleri Pantene Yıldızı Parlayanlar Güneşin Kızları Kazandı
En Yakışan Çift (Selin & Ali) Adaylık
2016 23.İTÜ EMÖS Başarı Ödülleri En Başarılı Kadın Dizi Oyuncusu Kazandı
2.Türkiye Gençlik Ödülleri En İyi Kadın Dizi Oyuncusu Kazandı
7.KTÜ Medya Ödülleri En İyi Çıkış Yapan Kadın Oyuncu Kazandı
7.İMK Sosyal Medya Ödülleri En İyi Kadın Oyuncu Aşk Laftan Anlamaz Adaylık
2017 1.Müzikonair Ödülleri En İyi Kadın Dizi Oyuncusu Adaylık
8.KTÜ Medya Ödülleri En Beğenilen Dizi Çifti (Hayat & Murat) Adaylık
Yeditepe Üniversitesi 5.Dilek Ödülleri En İyi Kadın Komedi Oyuncusu Kazandı
1.Türkiye Çocuk Ödülleri En İyi Kadın Dizi Oyuncusu Adaylık
2.Türkiye Gençlik Ödulleri En İyi Kadin Dizi Oyuncusu Kazandı
İstanbul Moda Rehberi Ödülleri En İyi Kadın Oyuncu

HANDE ERÇEL’İN ABLASI HAMZE ERÇEL KAÇ YAŞINDA KİM, NE İŞ YAPIYOR?

Doğum tarihi: 17 Mart 1992 (28 yıl yaşında), Balıkesir
Eş: Caner Yıldırım (e. 2019)
Eğitim: Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Kardeşleri: Hande Erçel
Ebeveynler: Aylin Erçel, Kaya Erçel

Gamze Erçel Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Moda ve Tekstil Tasarım bölümü mezunudur. Ekran severler tarafından Güneşin Kızları isimli dizide rol alan Hande Erçel’in ablasıdır.

10 sene gibi uzun bir süre tasarım ile ilgilenen Gamze Erçel 2012 yılında katıldığı Miss Face of Cinema isimli organizasyonda Sinema Güzeli seçilmiştir.

Bugüne kadar Çılgın Dersane, Hayat Ağacı, Umuda Kelepçe Vurulmaz ve Aşk Laftan Anlamaz gibi projelerde rol almıştır. 1992 yılında dünyaya gelmiş, aslen Balıkesir Bandırmalı’dır.

Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde Simge karakterini canlandırmıştır.

Hande Erçel nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve estetiksiz hali Hande Erçel nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve estetiksiz hali Hande Erçel nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve estetiksiz hali Hande Erçel nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve estetiksiz hali

HANDE ERÇEL ANNESİ AYLİN ERÇEL KİM ?

Başarılı oyuncu Hande Erçel’in annesi Aylin Erçel 10 Ocak’ta sabaha karşı tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Ölümünden 2 gün önce durumu ağırlaşında hastaneye kaldırılan Aylin Erçel kanserle olan mücadelesini 48 yaşında kaybetti. Kızları Hande ve Gamze Erçel’in yanı sıra eşi de tabutunun başından ayrılmadı ve Aylin Erçel’i son yolculuğuna birlikte uğurladılar. Peki oyuncu Hande Erçel’in annesi neden öldü, hastalığı neydi?

Hande Erçel nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve estetiksiz hali Hande Erçel nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve estetiksiz hali

SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI: Donör olmak isterken annesini kaybetmenin acısını yaşayan Hande Erçel’i, Zincirlikuyu Camii’ndeki törende babası Kaya ile ablası Gamze Erçel teselli etti.

Ailenin önemini her fırsatta dile getiren Hande Erçel annesinin durumunun ağırlaştığını haberini alınca apar topar İstanbul’da dönmüştü. Hande Erçel TRT’de yayınlanacak yeni dizisi Halka’nın çekimleri için İstanbul’da dışında bulunuyordu.

HER ŞEY GÜZEL OLACAK DİYORDU… Hande Erçel annesinin hastalığı hakkında yaptığı bir röportajda “Güzel gidiyor her şey yolunda. İnşallah bir aksilik olmaz. İyileşme sürecine geçtik.” demişti

Hande Erçel’in annesi Aylin Erçel kimdir, nereli, hastalığı neydi? sorularının yanıtı merak ediliyor. Ünlü oyuncunun annesi Aylin Erçel bir süredir kanser tedavisi görüyordu. Erçel, geçtiğimiz aylarda verdiği bir röportajda annesine donör olacağını açıklayarak, “”İnşallah bir aksilik olmazsa donör olacağım. Maalesef ülkemizde kök hücre naklindeki en önemli sorundan biri akraba dışı vericilerinin sayısının yetersiz, bağış oranının ise 10 binde 3 olmasıdır. O kadar zor bir şey ki hayatının bağlı olduğu, bir yerlerde bulunduğunu bildiğin bir şeyi beklemek…” demişti…

AYLİN ERÇEL’İN HASTALIĞI NEYDİ?

Aylin Erçel kök hücre kanseri tedavisi görüyordu. Ünlü oyuncu Hande Erçel, annesinin hastalığı ile ilgili ” “İnşallah bir aksilik olmazsa donör olacağım. Maalesef ülkemizde kök hücre naklindeki en önemli sorundan biri akraba dışı vericilerinin sayısının yetersiz, bağış oranının ise 10 binde 3 olmasıdır. O kadar zor bir şey ki hayatının bağlı olduğu, bir yerlerde bulunduğunu bildiğin bir şeyi beklemek…” diyerek donör olacağını söylemişti.

KÖK HÜCRE NAKLİ NEDİR?

Kök hücre nakli, önce hastanın kemik iliği tamamen veya kısmen boşaltılarak, doku grubu uyumlu ve tamamen sağlıklı bir kişiden alınan kök hücrelerinin buraya yerleşmesi, çoğalması ve sonuçta habis ve selim birçok hastalıkların ortadan kaldırılması işlemlerinin tümüne denilir.

Nakil amacıyla kullanılan kök hücreler kemik iliğinden, kandan veya göbek kordonundan elde edilebilir. Nakil işlemi için başlangıçta sadece kemik iliğinden kök hücre elde edildiğinden işlem geleneksel olarak kemik iliği nakli olarak adlandırılmışsa da kemik iliği dışında da kök hücre elde edilebildiğinden günümüzde hematopoetik (kan yapıcı) kök hücre nakli (HKHN) deyimi tercih edilmektedir.

Kök hücre nakli bazı habis kan hastalıkları ve kemik iliği yetmezlikleri ile doğumsal kan hastalıklarının tedavisinde başvurulan yöntemlerden biridir. Hastaya başka birisinden kan yapıcı kök hücre verilerek yapıldığında allojeneik kök hücre nakli, kendi kök hücrelerinden yapıldığında otolog kök hücre naklinden söz edilir. Hastaya hangi tip nakil yapılacağı hastalığın tipine veya mevcut durumuna göre karar verilir.

HANDE ERÇEL FOTOĞRAFLARI

Hande Erçel nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve estetiksiz hali Hande Erçel nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve estetiksiz hali Hande Erçel nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve estetiksiz hali Hande Erçel nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve estetiksiz hali Hande Erçel nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve estetiksiz hali Hande Erçel nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve estetiksiz hali Hande Erçel nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve estetiksiz hali Hande Erçel nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve estetiksiz hali Hande Erçel nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve estetiksiz hali Hande Erçel nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve estetiksiz hali Hande Erçel nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve estetiksiz hali Hande Erçel nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve estetiksiz hali Hande Erçel nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve estetiksiz hali Hande Erçel nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve estetiksiz hali Hande Erçel nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve estetiksiz hali Hande Erçel nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve estetiksiz hali Hande Erçel nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve estetiksiz hali Hande Erçel nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve estetiksiz hali

Haber Etiketleri

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı