Hande Erçel Murat Dalkılıç neden ayrıldı ortaya çıktı Kerem Bürsin’le öpüşmesi olaydı!

Murat Dalkılıç ve Hande Erçel’in 3 yıllık ilişkilerini neden sonlandırdıkları ortaya çıktı, ayrılığın sır perdesi aralandı. Kerem Bürsin ile dizi için uzun uzun öpüşmesinin ayrılığa neden olduğu söylenmişti.

Evlilik ve çocuk konusunda anlaşmaya varamayan çiftin, ayrılık konusunda anlaştıkları ortaya çıktı.

Hande Erçel’in ayrılığı açıklarken ”Dostluğumuz sürüyor” demesine rağmen Murat Dalkılıç’ın Erçel’e çok kırgın olduğu da iddialar arasında yerini aldı.

Öte yandanÖte yandanSen Çal Kapımı’nın çekimleri esnasında Hande ve Kerem’in öpüşme sahnesinin videosu sosyal medyayı inletti.Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in sahne gereği uzun uzun öpüşmek zorunda kalması, Erçel’in Murat Dalkılıç ile ayrılığının da sebebi olarak gösterildi.

Birçok sosyal medya kullanıcısı, Murat Dalkılıç ile Hande Erçel’inyeni dizisi nedeniyle olduğunu yazdı. Hattabazıları ise Erçel’in,Kerem Bürsinile olan yakınlığından kaynaklandığını söyledi.

Dalkılıç ve Erçel’in ayrılığının ardından sosyal medyada öyle bir video paylaşıldı ki, adeta tüm takipçileri şaşkına döndü.

Hande Erçel ve Murat Dalkılıç ayrıldıktan sonra ortaya çıkan Kerem Bürsin ile öpüşme sahnesinin kamera arkası sosyal medyada gündem oldu.

İşte Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in öpüşme videosu

İlk bölümün final sahnesinin çekiminde Bürsin ve Erçel herkesin içinde öpüşmek zorundaydı.

Çekim gereği bir basın toplantısında gerçekleşen sahnede pek çok figüran da yer aldı.İşte onlardan birinin çekildiği uzun öpüşme videosu, ikilinin arasında bir ilişki olabileceği iddialarını güçlendirdi.

Haber Etiketleri

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı