Hande Erçel İle Buğra Gülsoy Azize’de Buluştu

Güzel oyuncu Hande Erçel ile yakışıklı oyuncu Buğra Gülsoy, Azize isimli dizide "Azize ile Kartal" karakterlerini canlandıracak.

Güneş’in Kızları isimli dizideki performansı ve güzelliğiyle yıldızı parlayan Hande Erçel, yeni dizisi Azize’nin setinde çekildiği fotoğrafın sosyal medyada paylaşılmasıyla yine gündem oldu. Dizide Buğra Gülsoy ile başrolü paylaşacak olan güzel oyuncunun, Azize rolünü kabul etmeden önce Engin Altan Düzyatan’ın başrolünde olacağı Kurşun adlı diziden teklif aldığı fakat teklifi kabul etmediği ortaya çıktı.


CANSU DERE KABUL ETMEDİ, AZİZE HANDE ERÇEL OLDU

Azize rolü için yapımcı firmanın ilk sırada düşündüğü ismin Cansu Dere olduğu fakat Cansu Dere’nin bu rolü kabul etmediği öğrenildi. Teklifi reddeden Cansu Dere’den sonra ikinci sıradaki ismin kapısını çalan yapımcı firma, senaryoyu inceleyen Hande Erçel ile anlaşmaya vardı.

Dizide Azize rolünü oynayacak olan Hande Erçel’e başrolde Kartal rolünü oynayacak başarılı oyuncu Buğra Gülsoy eşlik edecek. İki ismin dizinin yönetmeni Volkan Kocatürk’le çekildiği fotoğrafın sosyal medyada paylaşılması, dizinin kadrosunun da tamamen netleştiğini gösterdi.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı