Hande Doğandemir ‘Kapalı Köprüye’ Twitter’dan Patladı

Güzel oyuncu Hande Doğandemir, evine dönmek için kullandığı köprünün kapalı olduğunu köprü girişinde öğrenince Twitter'dan isyan etti.
Hande Doğandemir ‘Kapalı Köprüye’ Twitter’dan Patladı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Set çıkışı evine dönmek için 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nü kullanmak isteyen oyuncu Hande Doğandemir burada yaşanan intihar girişimi nedeniyle köprünün kapalı olduğunu görünce büyük bir şaşkınlık yaşadı. Doğandemir, bir yetkiliden bilgi almak istedi ancak karşılığında ‘köprüden geçemezsiniz öğrenmek zorunda değilsiniz’ yanıtını aldı. Genç oyuncu yaşananlara büyük tepki gösterdi.

İstanbul’da silahlı intihar girişimi nedeniyle 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde ulaşım çift yönlü olarak yaklaşık 1.5 saat durmak zorunda kaldı.

Köprünün araç trafiğine kapatıldığını son anda öğrenen ve mağduriyet yaşayan isimlerden biri de oyuncu Hande Doğandemir oldu. Evine dönmek için 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nü tercih eden Doğandemir, köprünün kapalı olduğunu farkedince bunun nedenini öğrenmek istedi ancak orada bulunan görevliden ‘Öğrenmek zorunda değilsiniz’ yanıtını alınca twitter hesabından tepki dolu bir paylaşımda bulundu. İşte Doğandemir’in isyanı:

Hande Doğandemir ‘Kapalı Köprüye’ Twitter’dan Patladı

Hande Doğandemir ‘Kapalı Köprüye’ Twitter’dan PatladıHande Doğandemir ‘Kapalı Köprüye’ Twitter’dan Patladı Hande Doğandemir ‘Kapalı Köprüye’ Twitter’dan Patladı Hande Doğandemir ‘Kapalı Köprüye’ Twitter’dan Patladı Hande Doğandemir ‘Kapalı Köprüye’ Twitter’dan Patladı Hande Doğandemir ‘Kapalı Köprüye’ Twitter’dan Patladı

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.