Hande Ataizi’nden Kadınlara Güzellik Önerileri

Oyuncu Hande Ataizi, Nevşehir'de katıldı bir organik kozmetik mağazasının açılışında güzellik tavsiyeleri verdi. Ataizi güzelliğinin sırlarından bahsetti.

Oyuncu Hande Ataizi, Nevşehir’de katıldığı bir organik kozmetik ürünü mağazasının açılışında güzellik sırlarından bahsetti. Güzelliğini organik yaşama ve kimyasal olmayan organik ürünlere borçlu olduğunu söyledi. Güzellik sırlarını veren Hande Ataizi, sevgilisi Dinç Aydoğdu ve oğlu hakkında da konuştu.


HANDE ATAİZİ “SEVGİLİMİN FİZİĞİ DEĞİL KALBİ ÖNEMLİ”

Kendisinden 21 yaş küçük olan sevgilisi Dinç Aydoğdu’nun fiziksel görüntüsüne değil kalbine aşık olduğunu söyleyen Hande Ataizi, ilişkisini yaşarken oğlunu da düşünerek hareket etiğini söyledi. Güzelliğini sağlıklı ve organik yaşama borçlu olduğunu ifade eden ve bütün kadınlara kimyasal kozmetik ürünlerden uzak durmasını söyleyen Ataizi, güzelliğin çok para harcamaktan geçmediğini söyledi.

Oğlunun her an düşündüğünü ve anne olmanın bilincini taşıdığını söyleyen Hande Ataizi, ilişkisini yaşarken oğlunu düşünerek, sorumluluk bilinciyle hareket etiğini ifade etti.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı