Hande Ataizi sevgilisi ve oğluyla tatilde! Hande Ataizi’nden mutluluk pozu!

47 yaşındaki Hande Ataizi, genç kızlara taş çıkartan fiziğiyle magazin gündemine oturdu. Hande Ataizi yaz sıcaklarını Ege’nin maviliklerine dalarak üzerinden attı. Oyuncu Hande Ataizi sevgilisi Dinç Aydoğdu ve oğlu Leon ile tatile çıktı. Hande Ataizi tatilinin en keyifli anlarını sosyal medya hesabından paylaştı.

Hande Ataizi 2018 yılında Benjamin Harvey ile olan evliliğini noktalamıştı. Hande Ataizi oğlu Leon’un babası Benjamin Harvey ile ayrıldıktan sonra uzun bir süre magazin gündeminden uzak kaldı. 2019 yılında aşk yeminini bozan Hande Ataizi 25 yaşındaki Dinçer Aydoğdu ile bir ilişkiye başladı. Dinçer Aydoğdu ile ilişkisinin ardından daha sakin bir hayatı tercih eden Hande Ataizi, sevgilisi ve oğlunu tanıştırmak için uzun süre bekledi. Genç sevgilisiyle evlilik yoluna giren Hande Ataizi sonunda oğlunu müstakbel eşiyle tanıştırdı.
Sevgilisi Dinçer Aydoğdu ile oğlu Leon’u yanına alarak Ege tatiline çıkan Hande Ataizi mutluluk pozlarını sosyal medya hesabından yayınladı.

‘EĞLENCELİ TEKNE TATİLİ’

Hande Ataizi sevgilisi ve oğluyla tatilde! Hande Ataizi’nden mutluluk pozu!
Hande Ataizi sevgilisi ve oğluyla çıktığı tatil pozunu sosyal medya hesabından “Heyyo” notuyla paylaştı. Ataizi’nin hayranları Dinçer Aydoğdu’nun yüz ifadesini ön plana çıkartarak “Dinçer Bey çok fotoğraf çekilmekten sinirli” yorumlarını yaptı. Çiftin hotele yerleştikten sonra yorgunluklarını atmak için tekneyle denize açıldıkları anları Hande Ataizi’nin hayranları sosyal medyadan takip etti.
Hande Ataizi sevgilisi ve oğluyla tatilde! Hande Ataizi’nden mutluluk pozu!
Anne-oğlun yüzmeye olan düşkünlükleri Hande Ataizi’nin takipçilerinin dikkatini çekti. Ataizi magazin basını yakalamadan mayolu fotoğrafını da sosyal medya hesabından yayınladı.

Haber Etiketleri

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı