Hande Ataizi, Kendall Jenner’in tatil fotoğrafını kendi gibi paylaştı!

Hande Ataizi son zamanda Camdaki Kız dizisindeki Cana karakteriyle büyük övgü topluyor. Sosyal medyadan palmiye emojileriyle bir tatil pozu paylaşan Ataizi sosyal medyanın diline düştü. Ataizi’nin paylaştığı fotoğrafın Kendall Jenner’a ait olduğu anlaşıldı.
Takip et
Hande Ataizi, Kendall Jenner’in tatil fotoğrafını kendi gibi paylaştı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kardashian/Jenner ailesinin mensubu olan Kendall Jenner’ın fotoğrafını kendisiymiş gibi Instagram hesabından paylaşan Hande Ataizi, sosyal medyanın diline düştü. Takipçileri tarafından alay konusu olan Ataizi, sonrasında, “Çok akıllı arkadaşlara bir açıklama yapayım dedim. Tabii ki fotoğraftaki kişinin kim olduğunu hepimiz biliyoruz” açıklamasını yaptı.

Hande Ataizi, Kendall Jenner’in tatil fotoğrafını kendi gibi paylaştı!Sevgilisi Dinç Aydoğdu ve oğlu Leon ile birlikte Bodrum’da tatilde olan Hande Ataizi yaptığı paylaşımlarla sık sık dikkatleri çekiyor.Hande Ataizi, Kendall Jenner’in tatil fotoğrafını kendi gibi paylaştı!Camdaki Kız dizisiyle ekranlara dönen başarılı isim, bu kez sosyal medya paylaşımıyla dikkat çekti.Hande Ataizi, Kendall Jenner’in tatil fotoğrafını kendi gibi paylaştı!Hande Ataizi, podyum dünyasının aranan modellerinden olan Kendall Jenner’ın yeşil elbisesi ile verdiği pozu Instagram’dan kendisiymiş gibi yayınladı.

SOSYAL MEDYADA ALAY KONUSU OLDU

Hande Ataizi, Kendall Jenner’in tatil fotoğrafını kendi gibi paylaştı! Alay konusu olan oyuncuya kullanıcılar, “Bu sen değilsin” biçiminde yorumlar yaptı.

“FOTOĞRAFTAKİ KİŞİNİN KİM OLDUĞUNU HEPİMİZ BİLİYORUZ”

Hande Ataizi, Kendall Jenner’in tatil fotoğrafını kendi gibi paylaştı!Takipçilerinin diline düşen Hande Ataizi, sonrasında konuyla alakalı açıklama yaptı. 47 yaşındaki Ataizi, “Çok akıllı arkadaşlara bir açıklama yapayım dedim. Tabii ki fotoğraftaki kişinin kim olduğunu hepimiz biliyoruz” ifadelerini kullandı.
Sonrasında oyuncu, “Bence Kendall da beni paylaşmalı” dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.