Hande Ataizi Artık Kameralardan Kaçmıyor

Hande Ataizi'nin kendisinden 21 yaş küçük sevgilisi Dinç Aydoğdu ile olan ilişkisi artık kameraların önünde yaşanıyor. Ataizi artık kameralardan kaçmıyor
Takip et
Hande Ataizi Artık Kameralardan Kaçmıyor
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Hande Ataizi'nin kendisinden 21 yaş küçük olan sevgilisi Dinç Aydoğdu ile yaşadığı ilişki günlerdir magazin gündeminin en önde gelen konularındandı. Sevgilisi Dinç Aydoğdu ile spor salonunda tanışan ve bir süredir birlikte olan Handa Ataizi, kameraları gördüğü yerde başka bir yere gidiyor ve kaçamak cevaplarla gündemden uzak durmaya çalışıyordu. Artık bu kaçamak durumdan sıkılan Ataizi ve sevgilisi Dinç Aydoğdu, kameralardan kaçmıyorlar.

HANDE ATAİZİ KAMERALARLA BARIŞTI

Kendisinden 21 yaş küçük olan sevgilisi ile alakalı basın mensuplarının sorduğu sorulardan sıkılan ve ilişkisinden emin olduktan sonra kameralardan kaçmama kararı alan Ataizi haklı olarak ilişkisini kimseden kaçmadan yaşamaya başladı.

Kameralara artık gülümseyerek poz veren iki sevgili sempatik tavırları ve eğlenceli halleriyle basın mensuplarını da şaşırttı. Aralarındaki yaş farkının hiçbir şekilde belli olmadığı görülen çift artık el ele dolaşmaktan çekinmiyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.