Hamile olan Hazal Kaya’dan yangın haberi! Evi Yandı

Geçtiğimiz günlerde hamilelik haberleriyle adından sıkça söz ettiren Hazal Kaya’nın evi yandı. Evde tek başına olan Kaya’nın eşi de yanında değildi.

Verdiği güzel hamilelik haberi ile takipçilerini sevindiren Hazal Kaya ile ilgili Beyaz TV ekranlarında korkunç bir haber yayınlandı. İddialara göre ünlü oyuncunun evi ateşlere teslim olarak yandı. Evde bulunan Hazal Kaya dışarı çıkartıldı. Sağlık durumu iyi olan Kaya’nın korku dolu anlarında eşi de yanında değildi.

HAMİLE OLAN HAZAL KAYA NAZARA GELDİ!

Magazin sayfalarında boy boy haberleri çıkan Hazal Kaya, hamilelik görüntülerini paylaşmaktan çekinmiyor. Diğer ünlüler gibi gizli kalmayı seçmeyen oyuncunun başına gelen ev yangını hakkında ise “nazar deydi” yorumları yapılmaya başlandı. Hamilelik sürecini en kolay ve sağlıklı şekilde geçirmeyi hedefleyen oyuncu bunun için Yoga eğitimi de alıyordu.

HAZAL KAYA’NIN YANGIN SONRASI DURUMU NASIL!

Yangından şans eseri yara almadan kurtulabilen Hazal Kaya ve bebeğinin sağlık durumunda bir sorun olmadığı bilgisi verilirken oyuncu tarafından net bir açıklama gelmedi. Haber ile endişeye kapılan oyuncunun hayranları ise Hazal Kaya ve bebeği için geçmiş olsun dileklerinde bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı