Hamile Köpeği, Karnındaki Yavrularıyla Birlikte Öldürdü

Bursa'da Hacı Ali Aylar isimli vatandaşa ait hamile köpek, havladığı için komşusu tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Bursa’da duyanların tüylerini diken diken eden bir olay yaşandı. Hacı Ali Aylar isimli vatandaşa ait hamile köpek, havlayarak rahatsızlık verdiği gerekçesiyle gözü gözü dönmüş cani tarafından silahla vuruldu. Bir süre can çekişen hamile köpek, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Son dönemlerde hayvanlara yönelik şiddet haberlerine bir yenisi daha eklendi. Bu kez olay yaşandığı kent Bursa’ydı. Mahallenin çocukları tarafından da çok sevilen Hacı Ali Aylar isimli vatandaşın özenle bakıp büyüttüğü köpek, havladığı için komşusu tarafından silahla vuruldu. Hamile olduğu ve doğumuna az bir zaman kaldığı öğrenilen köpek, karnına isabet eden kurşun nedeniyle uzun süre can çekişti. Sahibinin haber verdiği veterinerler, olay yerine gelerek yaralı köpeği yaşatmaya çalıştı. Ancak çok kan kaybettiği belirlenen köpek, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak telef oldu.

SAVUNMASI ÇİLEDEN ÇIKARTTI

Mahalle sakinlerinin büyük tepkisini çeken olayda köpeği vuran kişinin savunması ise herkesi çileden çıkardı. Köpeği sürekli havladığı için vurduğunu belirten gözü dönmüş cani hakkında yasal işlem başlatıldı. Olay karşısında büyük üzüntü yaşayan köpek sahibi, komşusunun gereken cezayı alması için tüm gücüyle mücadele edeceğini belirtti.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı