Hamile Karısını Öldürdü, Ertesi Gün Serbest Kaldı

Konya'da, çalıştığı çiftlikte gördüğü yılanı öldürmek isterken 6,5 aylık hamile karısını vuran Suriyeli adli kontrol şartıyla serbest kaldı.

Dün Konya’da akıllara durgunluk veren bir olay yaşanmıştı. Seydişehir ilçesindeki bir çiftlikte çalışan Suriyeli Ali El Arid, gördüğü bir yılanı öldürmek için tüfeğe sarıldı. Tüfeğin yanlışlıkla ateş alması sonucu 6,5 aylık hamile eşi Zeynep El Arid’i vuran 28 yaşındaki adam gündeme oturmuştu. Sırtından saçmalarla vurulan ve komşularının yardımı ile hemen hastaneye kaldırılan talihsiz kadın yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.


CENAZESİ SURİYE’YE GÖTÜRÜLECEK

2 çocuk annesi kadın karnındaki bebeği ile birlikte talihsiz bir kaza sonucu hayatını kaybederken gözaltına alındıktan sonra bugün hakim karşısına çıkan Suriyeli adam adli kontrol şartı ile serbest kaldı. Zeynep El Arid’in cenazesinin adli tıptaki işlemlerin ardından Suriye’ye gönderilerek köyünde defnedileceği belirtildi. Adamın öldüremediği yılanın ise olaydan hemen sonra bahçeye tuzaklanan bir fare tuzağına yakalanarak öldüğü ortaya çıktı. Öte yandan yöre halkının sıcak yaz günlerinde sayıları artan yılanlar nedeniyle tedirgin olduğu ve benzer kazaların yaşanmasından çekindiği belirtildi.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı