Hamile Kadına Saldıran Kardeşlerin Dükkanı Kapandı

Geçtiğimiz aylarda sosyal medyada yayılan iki kardeşin hamile bir kadının arabasına saldırması çok konuşulmuştu. Baklava dükkanı sahibi olan iki saldırgan kardeşin Kaynarca’daki şubeleri ‘müşteri olmaması’ nedeni ile kapatıldı.

6 Temmuz’da yaşanan olayda, Hasan ve Hüseyin Sel kardeşler trafikte kendilerine yol vermediği iddiası ile içinde hamile bir kadının olduğu araca tekmelerle saldırdılar. Aracın içindekiler bu anları kameraya kaydettiler ve sosyal medyada paylaştılar. Görüntülerin hızlı bir şekilde yayılması sonucu iki kardeş tutuklanmıştı. Mahkemeden çıkar sonucunda kardeşler, olayla alakalı delillerin güvence altına alındığını ve kaçma ihtimallerinin olmadığı gerekçesi ile serbest bırakıldı.

MÜŞTERİ GİTMEDİ

Birgün’de yer alan habere göre yaşanan bu olaydan sonra iki kardeş, Kaynarca’daki şubelerini müşteri gitmediği gerekçesiyle kapatmak zorunda kaldılar. Çevrede yaşayan vatandaşların da konu ile ilgili “Müşteri olmayışından dolayı kapandı. O olaydan sonra müşterilerin çekilmesi sıkıntı oluşturdu. Olan çalışanlara oldu. 3-5 kişi çalışanı vardı. Durum böyle” dediği haberde yer alıyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı