adplus-dvertising

Hamile eşi Tuğçe Güngör’ü bebeği ile kaybeden acılı eşten açıklama!

5 aylık hamile olan Tuğçe Güngör'ün koronavirüs sebibiyle hayatını kaybetmesi tüm Türkiye'yi derinden etkiledi. Fenalaşarak kaldırıldığı hastanede 5 aylık bebeği ile hayata gözlerini yuman 32 yaşındaki Güngör'ün eşinden acı dolu açıklamalar geldi.
Takip et
Hamile eşi Tuğçe Güngör’ü bebeği ile kaybeden acılı eşten açıklama!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Selin Tuğçe Güngör’ün cenazesi Sakarya’da toprağa verildi. Meydana Gelen acı olayla beraber büyük üzüntü yaşayan aile taziyeleri kabul ederken baba Yunus Özdemir habercilerin sorusu üstüne meydana gelen süreci anlattı.

SİGARA DAHİ KULLANMADI

Sabah gazetesinden Hüseyin Cumalı’nın haberine göre, acılı baba Özdemir “8 ay önce evlendi. Apartmanda koronavirüs olan hastalar varmış. Koronavirüs olan aileyle kapıdan da olsa görüşmeler olmuş. Kızımda belirtiler başladığında evde karantinaya aldılar. Önce bebeğini sonra ise kızımızı kaybettik” şeklinde konuştu.

Kızının sigara dahi kullanmadığını söyleyen Özdemir, “Hamile olduğu için de koronavirüsle alakalı tam bir tedavi uygulayamadılar. Bebeği almaya karar verdiler. Damadımı çağırdık. Anne-baba olarak biz onaylarımızı verdik. Ama bebek vefat etti. Zaten bebek karnında olduğu için ciğerlere, böbreğe bebek geliştikçe sıkıntı vermeye başladı. Daha sonra bebeği aldılar, bir saat sonra kızımın kayınpederi de vefat etti. Umutla kızımızın hastaneden çıkmasını bekledik. Bir hafta daha direndi. Uyku hali devam etti. Sonra kızım yaşamını yitirdi” diyerek konuştu.

“BIRAKIN ZİYARETLERİ”

Özdemir, “Herkes kendini korusun. Devlet büyüklerimiz maske, mesafe, temizlik diyorlar. Koronavirüs olan kişi ev halkında varsa bunu gizlememeli. Başkalarına bulaştırmasın. Bırakın komşu ziyaretlerini. Ülke olarak nasıl kenetleniyorsak hasta olan da gizlemesin. Vatandaşlar ziyaretleri bırakmalıdır” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.