Hamidiye Su Almayı Bırakan Devlet Kurumları Listesi Yayınlandı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin iştirak şirketlerinden olan Hamidiye Su A.Ş'den su almayı bırakan devlet kurumlarının listesi yayınlandı.
Hamidiye Su Almayı Bırakan Devlet Kurumları Listesi Yayınlandı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İBB CHP Meclis Grup Sözcüsü Tarık Balyalı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin iştirak şirketlerinden olan Hamidiye Su A.Ş’den su almayı bırakan kurumları açıkladı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin iştirak şirketlerinden Hamidiye Su A.Ş’ye kamu kurumları tarafından Ekrem İmamoğlu seçimi kazandıktan sonra üstü kapalı bir ambargo uygulanmaya başlanmıştı. Bazı kamu kurumlarının seçimden sonra Hamidiye Su’yu kullanmayı bırakmasına ilişkin resmi açıklama bugün İBB CHP Meclis Grup Sözcüsü Tarık Balyalı’dan geldi.

İŞTE O KURUMLAR

Balyalı’nın verdiği bilgiye göre son olarak Kültür ve Turizm Bakanlığı bardak su alımını bıraktı, damacana su alımını da sözleşme bitince sonlandıracak. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Koza Holding, Arnavutköy Belediyesi, TEİAŞ, TÜRGEV, SETA, BDDK, YTÜ Teknopark, AKP Genel Merkezi, TBMM, TGS de Hamidiye Su ile olan anlaşmalarını sonlandırdı.

Hamidiye Su Almayı Bırakan Devlet Kurumları Listesi Yayınlandı!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.