Hamdi Alkan’ın Kızından Olay Paylaşım

Hamdi Alkan’ın 21 yaşındaki kızı Zeynep Alkan, Instagram’da ki son pozuyla takipçilerinden binlerce beğeni. Aldı Cesur paylaşım kısa sürede sosyal medyada önce çıktı.

Hami Alkan’ın 21 yaşındaki kızı Zeynep Alkan, Instagram paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Cesur pozlarıyla tanınan ve fit bir vücudu olan Alkan bu son paylaşımıyla da yaza damga vuracak bir iz daha bıraktı. Aşk hayatı ve pozlarıyla sık sık gündeme gelen Alkan, Instagram’da fenomen kadın ünlüler arasında.

Hamdi Alkan’ın Kızından Olay Paylaşım
Zeynep Alkan

YAZ AYLARINI TATİL YAPARAK GEÇİRDİ

Ünlü komedyen ve yönetmen Hamdi Alkan’ın kızı, yaz aylarında bol bol tatil yaptı. Tatili boyunca Instagram’ı kullanmayı ihmal etmeyen Alkan, aşk hayatıyla da sıkça gündeme geldi. Adı birçok ünlüyle aşk dedikodularına karışan genç isim, en çok takip edilen kadın ünlüler arasında.

Babası Hamdi Alkan’la da fotoğraf paylaşmayı ihmal etmeyen Alkan, spor yaparken çektiği videoları ve özel hayatının her anını takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmiyor. Genç ismin, ilerleyen dönemlerde modellik veya oyunculuk yapabileceği konuşulan konular arasında yer alıyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı