adplus-dvertising

Hamdi Alkan’dan Yeni Film Müjdesi

30 Eylül 2019, 11:26 tarihinde eklendi
Ünlü oyuncu ve yönetmen Hamdi Alkan, Rüyhan DUralı ile çektiği filmlerinin çekimlerinin bittiğini ve montajın başladığını söyledi.
Takip et
Hamdi Alkan’dan Yeni Film Müjdesi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ünlü oyuncu ve yönetmen Hamdi Alkan, yeni filmleri “Kırkyalan”ın çekimlerinin bittiğini, bir kahve molası vermek adına geldikleri alışveriş merkezinde filmin senaristi ve yapımcısı Rüyhan Dualı ile açıkladı. Filmlerinin çekim aşamasının bittiğini söyleyen Hamdi Alkan, montaj kısmına geçtiklerini ifade etti.

HAMDİ ALKAN, “KIRKYALAN” İLE GELİYOR

Ünlü oyuncu ve yönetmen Hamdi Alkan, bir alışveriş merkezinde son filmi “Kırkyalan”ın senaristi ve yapımcısı Rüyhan Duralı ile kahve içerken görüntülendi. Filmlerinin çekimlerinin bittiğini söyleyen Rüyhan Duralı ile Hamdi Alkan, montaj aşamasına geçildiğini söyledi.

Kahve molası için geldikleri alışveriş merkezinde bir süre oturup sohbet eden ünlü isimler, filmleri hakkında detaylı bir konuşma yaptıklarını ifade ettiler. Filmlerinin yakın bir zamanda gösterime gireceğinin müjdesini veren Hamdi Alkan ve Rüyhan Duralı, sohbetleri bittikten sonra alışveriş merkezinden ayrıldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.