Hamburgerinden insan parmağı çıkan kadın şoka girdi!

Bolivya’nın Santa Cruz de la Sierra kentinde, bir kadının yediği hamburgerden insan parmağı çıktı.
Takip et
Hamburgerinden insan parmağı çıkan kadın şoka girdi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ülke basınında çıkan habere göre, Bolivyalı genç Estefany Benitez, yiyeceğinden insan parmağı çıkması üstüne, işletmeye şikayette bulunduğunu, fakat kendisiyle ilgilenilmediğini sosyal medya hesabından açıkladı.

Olayı önce Facebook hesabından duyuran sonrasında da ulusal basına açıklamalarda bulunan Benitez, başından geçen olay sebebiyle psikolojik travma yaşadığını ve zehirlenmiş olabileceğini belirtti.

Bolivya resmi haber ajansı ABI’de yer verilen haberde, Kullanıcı ve Tüketici Haklarını Savunma Bakan Yardımcısı Jorge Silva, olayın yaşandığı işletmenin 20 şubesinde de adli soruşturma başlatıldığını aktardı.

Silva, kıyma makinasıyla çalışan ve günde 45 ila 80 kilo arasında et çeken işçinin 2 parmağını kaybetmesi üstüne, insan artığının karıştığı etten öbür şubelere gidip gitmediğinin araştırıldığını söyledi.

Bolivya’da 20 şubesi bulunan işletmeden yapılan yazılı açıklamada ise “Bir çalışanımızın başına kazara gelen olay karşısında firma, iyileşme aşamasında olan işçisinin sağlığını her zaman ön planda tutarak bütün acil vaziyet protokollerini uygulamaya koymuştur.” ifadesi kullanıldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.