Haluk Levent’ten Rabia Naz’ın Babasına Destek!

Bir yıl önce evinin önünde vurularak öldürülen 11 yaşındaki Rabia Naz Vatan’ın babası, kızının ölümünü aydınlatabilmek için evini satışa çıkardı. Haluk Levent ise acılı babaya sahip çıktı.

Bir yıl önce evinin önünde vurulan ve kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren Rabia Naz Vatan’ın babası, maddi sıkıntıları aşmak ve kızının ölümünü aydınlatabilmek için evini satılığa çıkardı. Baba Şaban Vatan’a, Haluk Levent sahip çıktı.

Giresun’un Eynesil ilçesinde bir yıl önce evinin önünde yaralı halde bulunan ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Rabia Naz Vatan’ın acılı babası, maddi sıkıntılardan dolayı kızının ölümünü aydınlatamadığını ve evini satılığa çıkardığını söyledi. AHBAP platformunun kurucusu Haluk Levent, acılı babaya “Sana o evi sattırmayacağız! Biraz bekle abicim!” dedi.

RABİA NAZ VATAN’A NE OLMUŞTU?

11 yaşındaki Rabia Naz Vatan evinin önünde trafik kazası geçirmiş halde yaralı olarak bulunmuştu. Kaldırıldığı hastanede 11 yaşındaki küçük kız yaşam mücadelesini kaybetmişti. Kızın ölümü ise mahkeme kayıtlarında yüksekten düşme ve intihar olarak geçirilmişti. Acılı baba Şaban Vatan ise bu duruma o günden beri itiraz ederek, kızının trafik kazasında öldüğünü ispatlamaya çalışıyor.

Haluk Levent’ten Rabia Naz’ın Babasına Destek!

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı