adplus-dvertising

Haluk Levent’ten Neslican Tay’a Ziyaret

Haluk Levent, yaşadığı kanser hastalığına karşı verdiği mücadeleyle tanınan ve şuan yoğun bakımda olan Neslican Tay'ı hastanede ziyaret etti.
Takip et
Haluk Levent’ten Neslican Tay’a Ziyaret
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Geçtiğimiz günlerde 4. kez kansere yakalandığını açıklayan Neslican Tay, sağlık durumunun kötüye gitmesi sebebiyle yoğun bakıma alınmıştı. Daha önce kanser hastalığını 3 kez yenen ve Instagram’da, kansere karşı verdiği mücadeleyle herkesin kalbini kazanan Neslican Tay, bir kez daha bu hastalığın pençesine düştü. Neslican Tay’ın sevenleri kendisinden gelecek iyi haberi bekliyor.

Haluk Levent’ten Neslican Tay’a Ziyaret

HALUK LEVENT, NESLİCAN TAY’I ZİYARET ETTİ

Sosyal Medyada yaptığı insani yardımlarla, Türkiye kamuoyunun en güvenilir ismi seçilen Haluk Levent, Neslican Tay’ı, tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti. Başarılı sanatçı, verdiği mücadelenin devamını getirmesini istediği Neslican Tay’dan, direnmesini istedi.

Haluk Levent’ten Neslican Tay’a Ziyaret Neslican Tay

Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Haluk Levent şu sözlere yer verdi”Medipol Bağcılardaydım az önce… Size Neslican Tay’ı anlatayım. Uyurken bile prensesler gibi… O kadar naif, o kadar sevgi yüzlü ki. Savaşıyor şu anda. Direniyor! Tüm gücüyle savaşıyor… Haydi be canım kalk ayağa!” dedi.

Haluk Levent’ten Neslican Tay’a Ziyaret

Sanatçının bu paylaşımı takipçilerini ve AHBAP takipçilerini duygulandırdı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.