Haluk Levent’ten duygulandıran Bartın paylaşımı

AHBAP Derneği Başkanı ve şarkıcı Haluk Levent’in 4 yıl önce patlamanın yaşandığı Bartın’daki maden ocağını ziyaret ettiği ortaya çıktı. Sosyal medya hesabından maden işçileriyle çektirdiği bir fotoğrafı paylaşan Levent, “Umarım bu dostlardan biri değildir diyemezsin ki, fark eder mi ki? Kim bilir kaç çocuk kaldı ortada” dedi.
Takip et
Haluk Levent’ten duygulandıran Bartın paylaşımı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bartın’ın Amasra ilçesinde 40 kişinin hayatını kaybettiği maden faciası nedeniyle patlamanın ardından kurucusu olduğu Ahbap Derneği’ni olay yerine gönderen şarkıcı Haluk Levent, sosyal medya hesabından duygulandıran bir paylaşım yaptı.

4 yıl önce Bartın’daki maden ocağını ziyaret ettiğini belirterek işçilerle olan bir fotoğrafını paylaşan Levent, “Umarım bu dostlardan biri değildir diyemezsin ki, fark eder mi ki? Kim bilir kaç çocuk kaldı ortada” dedi.

“İŞÇİLERDEN BAZILARI HAYATTA DEĞİL”

Haluk Levent’ten duygulandıran Bartın paylaşımı

2018 yılında Bartın’daki madeni ziyaret eden Levent, Twitter hesabından işçilerle olan bir fotoğrafını yayımlayarak “7 Temmuz 2018’de ziyaret ettiğim Bartın’daki maden işçileri. İçlerinden bazılarının artık hayatta olmadığını düşünmek bile üzücü. Umarım bu dostlardan biri değildir diyemezsin ki, fark eder mi ki? Kim bilir kaç çocuk kaldı ortada” dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.