Haluk Levent’ten Antalya İntiharı Paylaşımı! “Bu Bir Cinayettir”

Türkiye’de yaptığı şarkılar kadar yardımlarıyla da bilinen Haluk Levent, Antalya’da yaşanan intihar olayıyla ilgili konuştu. “Bu bir Cinayettir” dedi.

Şarkıları kadar insani yardım çalışmalarıyla da bilinen Haluk Levent, Antalya’da bir ailenin intihar ettiği habere tepki gösterdi. Twitter üzerinden yaptığı paylaşımla fikrini dile getiren Haluk Levent, haberde bahsi geçen babanın, evlatlarını ve eşini öldürmüş bir katil olduğunu belitti. Levent attığı tweetteki ifadeleriyle dikkat çekti. İstanbul Avcılar’da 4 kardeşin intiharından birkaç gün sonra Antalya’dan gelen acı haber herkesi büyük üzüntüye boğarken, Şarkıcı ve Ahbap derneğinin kurucusu Haluk Levent bu durumu cinayet olarak adlandırdı.

ANTALYA’DA SİYANÜR ŞÜPHELİ İNTİHAR

Antalya’da yaşanan intihar olayının ardından yapılan ilk incelemelerde Selim Simşek tarafından yazılmış bir mektup bulundu. Selim Şimşek’in, “Herkesten özür diliyorum ama artık yapacak bir şeyim yok. Hayatımıza son veriyoruz” ifadelerini kullandığı iddia ediliyor. Bu mektup maddi sıkıntılar sebebiyle bir ailenin yaşamlarını sonlandırdığı anlamına geliyor.

HALUK LEVENT’TEN ‘KATİL BABA’ PAYLAŞIMI

Haluk Levent’ten Antalya İntiharı Paylaşımı! “Bu Bir Cinayettir”

Şarkıcı ve insani yardım derneği kurucusu Haluk Levent, Twitter hesabı üzerinden, “Antalya’daki 4 kişilik ölüm, babanın elbette geçim kaynağı ile ilgilidir. (Bıraktığı mektuptan anlaşılıyor) Ama baba için “Zavallı adam, onurluymuş” gibi kelimeler içimi yaralıyor be dostlar! Orada eşine ve iki yavruya kıymış KATİL bir baba var! Ne olursa olsun bu bir cinayettir” diyerek hem yapılan bazı yorumları hemde Antalya’da intihar eden ailenin babasını eleştirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı