“Haluk Levent’te Bakanlık Verilsin”

Bir babanın kızına şiddet uyguladığı görüntüler sosyal medyadan sonra gündeme de taşındı. Sanatçı Haluk Levent ise kıza yardım edeceklerini duyurdu.

Kurduğu yardımlaşma derneği ile birlikte birçok kişinin yardımına koşan Haluk Levent, sosyal medyada babası tarafından kötü davranışlara maruz kalan Tuğba için de yardım eli uzattı. Görüntülerin yayılmasından sonra ülke gündemine gelen bu olaya, sosyal medyadan birçok tepki geldi.

Görüntüler başarılı sanatçı Haluk Levent’in de dikkatinden kaçmadı. Haluk Levent yaşanan bu olay sonrası Tuğba’ya ulaştıklarını ifade etti. Haluk Levent’in paylaşımda yer alan bilgiye göre, Tuğba’ya babası tarafından daha kötü davranışlarının da yapıldığı belirtildi.

Avukatın her türlü hukuki durum ile ilgileneceğini de söyleyen Levent, “Kızımızın sağlık ve geçinme – barınma sorunlarını çözeceğiz.” dedi.

“Haluk Levent’te Bakanlık Verilsin”

Haluk Levent’in bu davranışı sonrası sosyal medya kullanıcıları Haluk Levent için paylaşımlarda bulundu. Yorumlardan en çok dikkat çekeni ise Ata Benli’nin paylaştığı, “Haluk Levent’e üstün hizmet madalyası ve bir bakanlık verilmeli ciddiyim bunu bi düşünün” yorumu oldu.“Haluk Levent’te Bakanlık Verilsin”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı