Haluk Levent’le “Yeniden” programının konsepti ne?

Uzun süredir yaptığı sosyal sorumluluk projeleriyle ses getiren Haluk Levent, ilk kez bir televizyon programıyla kamera karşısına geçerek milyonların sesi olmaya hazırlanıyor. Sürpriz konukların da yer alacağı Haluk Levent’le “Yeniden”, 4 Kasım Perşembe günü canlı yayınla Star’da başlıyor…
Takip et
Haluk Levent’le “Yeniden” programının konsepti ne?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Global Medya & Poll Production yapımcılığında hazırlanacak Haluk Levent’le “Yeniden”, milyonların sesi olacak. 7’den 70’e herkesin katılabileceği, interaktif bir yayıncılık anlayışıyla seyircisiyle buluşacak olan Haluk Levent, sürprizleriyle de çok konuşulacak. Milyonların ‘Haluk Abi’’si Haluk Levent, sesini duyuramayanların sesi, çaresizlerin çaresi olacak!

Haluk Levent yaptığı paylaşımda programın konseptini açıkladı.

Ahbap olarak neler yapıyorsak aynısını yapmaya çalışacağız. Daha çok insana ulaşmak için yarın Star TV’de canlı yayındayım. Konuklarım olacak. Şarkılar söyleyeceğiz. Her daim canlı bağlantılar yapacağız. TV için iddialı değilim Ama yine de hatırım için izleyin ülenn!

Haluk Levent’le “Yeniden” programının konsepti ne?

HERKES BU PROGRAMDA BULUŞACAK

Yardıma ihtiyacı olanlar ve yardım severler bu programda bir araya gelecek. Sesini duyuracak olan ihtiyaç sahiplerinin hayatlarına dokunulacak. Gerçek yaşam hikayelerinin ekrana geleceği program izleyenleri derinden etkileyecek.

SÜRPRİZ KONUKLAR

Haluk Levent’in sanatçı dostları da projeye dahil olarak çok özel paylaşımlarda bulunacak. Ünlü konuklarını kendine özgü konseptinde ağırlayan Levent, unutulmaz müzik ziyafetlerine de imza atacak.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.