Haluk Levent Neslican Tay İçin Anıt Mezar Yaptıracak

Ünlü şarkıcı Haluk Levent, bugün ve yarın yapacağı konserlerin geliri ile hayatını kaybeden Neslican Tay için anıt mezar yaptıracağını açıkladı.

Tümör sebebiyle sol bacağını kaybeden ve dördüncü defa kansere yakalanan Neslican Tay, dün akşam tedavi altında olduğu hastanede yaşamını yitirdi. Neslican’ın sürekli yanında olan Haluk Levent, bugün ve yarın vereceği konserlerinin geliriyle bir anıt mezar yaptıracağını açıkladı.

RİZE’DEKİ CENAZE TÖRENİ İÇİN ARAÇ KALDIRTTI

Ünlü sanatçı ve AHBAP derneğinin genel başkanı Haluk Levent, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile Neslican Tay’ın yaşamını yitirdiği hastaneye giderek acılı aileye destek verdi. Levent aynı zamanda Neslican’ın Rize’de yapılacak olan cenaze töreni için hastane önünden araç kaldırttı.

KONSER GELİRLERİYLE ANIT MEZAR YAPTIRACAK

Levent, bütün bunların haricinde Twitter sayfasından herkesi duygulandıran bir açıklama paylaştı. Şarkıcı açıklamasında “Bugün Bandırma, yarın Ankara konserlerimi iptal edemiyorum. Şöyle bir karar aldım. Bu iki konserin gelirinden Neslican’abir anıt mezar yaptıracağım. Kanser illeti ile savaşan tüm canlara örnek olsun onun mücadelesi. Ailesine de sözünü verdim. Siz de şahitsiniz!”

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı