adplus-dvertising

Haluk Levent, Leyla İçin Devreye Girdi

Geçtiğimiz yıl kaybolan ve 18 gün sonra cansız bedeni bulunan minik Leyla'nın (4) ailesi, cinayet zanlısı amcadan şikayetçi olmadı. Devreye Haluk Levent girdi.
Takip et
Haluk Levent, Leyla İçin Devreye Girdi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Geçen yıl dedesinin köyünde kaybolan 4 yaşındaki Leyla, bütün aramalara rağmen bulunamamış, 18 gün sonra cansız bedenine ulaşılmıştı. 7 şüpheliden 1’inin tutuklu diğer 6’sının tutuksuz yargılandığı dava, dün görülmeye başlandı. Davanın ilk duruşmasında, katil zanlısı amca Mehmet Ali Aydemir ile Musa Aydemir (28), Yusuf Aydemir (42) Besim Dursun (47) Hatun Dursun (55), Ayşe Artam (37) ve Yıldırım Artam (40)’dan şikayetçi olmayan Leyla’nın babası, salondakilere büyük bir şok yaşattı.

Haluk Levent, Leyla İçin Devreye Girdi

AVUKATA GİDİP “ŞİKAYETÇİ OLMAYACAĞIZ, GELME” DEMİŞ

Leyla Aydemir’in babası Nihat Aydemir’in, avukatlarına güderek “Yarın gelme, şikayetçi olmayacağız.” dediği ortaya çıktı. “Çocuğa ya da beden veya ruh bakımından kendisini savunamayacak durumda bulunan kişiye karşı kasten öldürme’ suçundan ağırlaştırılmış ömür boyu, ‘iştirak halinde kişiyi hürriyetinden yoksun kılma’ suçundan yargılanan zanlılardan şikayetçi olmayan babaya ünlülerden tepki yağdı.

Haluk Levent Twitter’dan yaptığı açıklamada AHBAP Platformu olarak, davanın peşini bırakmayacaklarını ve ailenin yapmadığını yaparak şikayetçi olacaklarını söyledi.

Haluk Levent, Leyla İçin Devreye Girdi

Konuyla alakalı Demet Akalın’da bir mesaj paylaştı.

Haluk Levent, Leyla İçin Devreye Girdi

Haluk Levent, Leyla İçin Devreye Girdi

Mahkeme Başkanı, Leyla’yı öldürdüğü gerekçesiyle yargılanan tutuklu amca Mehmet Ali Aydemir’in rahat hareketler yaparak gülmesi üzerine,  “Sen kimsin, niye sırıtıyorsun?” diye sordu. Sanığın, “Ben Yusuf Aydemir’im” cevabı üzerine “Neyle yargılandığının farkında mısın? Yeğenini öldürmekle yargılanıyorsun, bir de sırıtıyorsun” dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.