Haluk Levent Konserlerde Giydiği Ceketi Onun İçin Sattı

Haluk Levent konserlerde giydiği ceketi sattı. Levent ceketten gelen 74 bin TL’yi, öldürülen Tuğba Anlak’ın kızına eğitim masraflarını karşılaması için verdi.

Son ayların en çok konuşulan Haluk Levent adeta bir yardım butonu gibi yaşamaya devam ediyor. Her ihtiyacı olana koşmaya çalışan ve bu konuda elinden geleni ardına koymayan Haluk Levent, yaptığı iyiliklere bir yenisini ekledi. Haluk Levent geçtiğimiz günlerde öldürülen Tuğba Anlak’ın kızının eğitim masraflarını karşılamak için, konserlerde giydiği ceketi 74 bin TL’ye sattı.

HALUK LEVENT KONSERLERDE GİYDİĞİ CEKETİ, ONUN EĞİTİMİ İÇİN SATTI

Kamuoyunun Türkiye’nin en güvenilir insanı olarak seçtiği ve bu Unvanı her gün daha çok hakkeden Haluk Levent, iyilik ve yarım faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. Levent, geçtiğimiz günlerde öldürülen Tuğba Anlak’ın kızının eğitim masraflarını karşılamak için konserlerde giydiği ceketini sattı.

Haluk Levent Konserlerde Giydiği Ceketi Onun İçin Sattı
Haluk Levent

74 bin TL’ye alıcı bulan ceket, Tuğba Anlak’ın kızının eğitim hayatına maddi destek sağlamak amacıyla Haluk Levent’in bir hayranına satıldı. Durumu sosyal medya hesabından açıklayan Haluk Levent, her geçen gün gönüllerde büyüyen güzel kalbinin bir kez daha iyilik için attığını ispat etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı