Haluk Levent Kalp Kazanmaya Devam Ediyor

Haluk Levent, İzmir 'deki Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Çocuk Onkoloji Servisinde yaklaşık 4 aydır tedavi görmekte olan 16 yaşındaki lenf kanseri hastası Nida'yı ziyaret etti. Sosyal medyada ki ''Ahbap Platformu''ndan sanatçıya ulaşan Nida'nın bir yakını, Levent'in Nida'yı ziyaret etmesini istemiş, Levent'te ziyaret sözü vermişti.

DHA’nın haberine göre, 4 aya yakın bir süredir İzmir ‘deki Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Çocuk Onkoloji Servisinde yaklaşık 4 aydır tedavi görmekte olan 16 yaşındaki Nida’nın bir yakını, daha önce Haluk Levent’e Ahbap Platformu üzerinden ulaşmış ve şarkıcıdan Nida’yı ziyaret etmesi için 16 yaşındaki Nida’nın ağzından bir mesaj paylaşmıştı.

Annesi Gürcan Karadal tarafından yazılan bu mesajı gören Haluk Levent,verdiği sözü tutarak lenf kanseri olan 16 yaşındaki Nida Karadal’ı tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti. Ziyaret sırasında şarkıcı, doğaçlama yaptığı bir beste ve o an yazdığı sözlerden bir şarkı yaratarak genç kıza söyledi. Keyifli anların yaşandığı ziyaret, lenf kanseri Nida’yı epey mutlu etti.

EDİS’LE TELEFONDA GÖRÜŞTÜRDÜ

Haluk Levent, Edis’le tanışmak isteyen Nida’yı telefonla görüntülü arama yaparak Edis’le görüştürdü. İyileştikten sonra konserinde dans etme sözü veren Edis, Nida’yı mutlu etti. Nida’nın annesi Gürcan Karadal, kızlarının Haluk Levent gittikten sonra gülümseyerek uyuduğunu belirtti.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı