Haluk Levent, İzmir Yangınına Duyarsız Kalmadı! Yeşillendirme İçin Konser Verecek

Henüz söndürülemeyen İzmir yangını ile ilgili paylaşım yapan şarkıcı Haluk Levent, 30 Ağustos günü İzmir’de konser verip tüm gelirini yeşillendirmeye harcayacak.

İzmir’deki orman yangını 2 gündür söndürülemiyor. Yerleşim alanlarına doğru yaklaşan alevleri söndürmek için ekipler 24 saat çalışıyor ancak yangın rüzgarın da etkisiyle sürekli yayılıyor.

TUNÇ SOYER’DEN ANINDA DESTEK

Konuya duyarsız kalmayan şarkıcı Haluk Levent sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak yaraların sarılması için hazır olduğunu dile getirdi. 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda İzmir’de bir konser vererek tüm geliri yeşillendirme çalışması için harcamak istediğini söyleyen Levent’in paylaşımına binlerce yorum ve beğeni geldi. Bu paylaşımından sonra bir paylaşım daha yapan Haluk Levent, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in kendisini aradığını ve “Tüm İzmir seni bekliyor” dediğini duyurdu.

Haluk Levent, İzmir Yangınına Duyarsız Kalmadı! Yeşillendirme İçin Konser Verecek

HALİL SEZAİ DE GELECEK

Yanan bölgeleri iki kat daha yeşil bir hale getirmek istediklerini belirten Levent ve ekibinin konser için hazırlıklara başladığı öğrenildi. Şarkıcı Halil Sezai’nin de aynı duyarlılığı gösterip Levent’i arayarak konsere katılmak istediği, Haluk Levent’in bu teklifi kabul ederek birlikte sahne alma sözü verdiği belirtildi. Belediye tarafından organize edilecek olan konserin yeri ise henüz belirlenmiş değil.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı