Haluk Levent ‘Babasından Dayak Yiyen Tuğba’ Kararını Verdi

AHBAP Derneği Başkanı şarkıcı Haluk Levent, sosyal medya hesabı üzerinden babasından dayak yiyen Tuğba hakkındaki araştırmasını tamamladığını açıkladı.

Geçen hafta bütün Türkiye, bir aile içi şiddet videosuyla sarsıldı. İstanbul Beyoğlu’nda babasından dayak yiyen 19 yaşındaki Tuğba’nın görüntüleri, sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı. Tuğba A.’nın hasta annesi tarafından çekilen o görüntüler gündeme oturmuş, dayakçı baba tutuklanmıştı.

Babanın tutuklanmasıyla birlikte tamamlanmış gibi gözüken süreç, farklı iddialarla tekrar gündeme gelmiş ve çok daha büyük tartışmalara sebep olmuştu. 19 yaşındaki Tuğba’nın annesine şiddet uyguladığı ve babasından da bu yüzden dayak yediği şeklindeki iddialarla yeniden açıldı. Özellikle konuyla başından beri ilgilenen Haluk Levent’e gelen mesajlar Tuğba’nın bir komplo yaptığını ve sanıldığı kadar masum olmadığını söylüyordu. Levent de konuyla ilgili olarak harekete geçti ve Tuğba’nın erkek kardeşi ile bir araya gelerek komplo iddialarını konuştu.

HALUK LEVENT DETAYLARIYLA ANLATTI

Haluk Levent, babasından şiddet gören Tuğba hakkında şunları söyledi: “Ailenin en küçüğü Sedat’la da görüştük… Bir taraf kurgu diyor. Diğer taraf “hiç değil her zamanki hali” diyor. Ayrıca aile içi birbirlerine karşı suçlamalar var. Biz bunları yayınlamak istemiyoruz. Hem etik değil hem de mahkeme süreci başladı. Tuğba’nın metrobüsteki görüntüleri incelendi. Hayko Cepkin konserinden sonra arkadaşlarıyla kostüm partisi yapılmış. Kulağında kulaklık ile müzik dinliyor. Hayatında uyuşturucu, sigara dahi alışkanlığı olmamış. Tuğba kronik astım hastası ve annesine her dakika bakmak zorunda. Annesini dövdüğüne ilişkin hiç bir kanıt bulamadık. Annesi de “hayır tabii ki 1 yıl hastanedeydim her an yanımdaydı şimdi de her saniye bana bakıyor” diyor. Yani kızımız ile ilgili “satanist ayyaş uyuşturucu bağımlısı” gibi hiç bir bulguya rastlamadık. İddalar ekran görüntüleri vs çok var ama bize kesin kanıt gerekiyor. Aldığımız izlenim 19 yaşındaki kızın üzerinde kocaman bir dünyanın yükü var. Düşünün annesi 3 yaşında bir çocuk gibi ve devamlı bakım gerekiyor ve her şeyi ama her şeyi ile Tuğba ilgileniyor. Küçük kardeş Sedat ise heyecanlı belli ki babasının tutuklanmasına çok kızgın ve üzgün.Sebebini Tuğba’ya bağlıyor. Aile Sosyal Politikalar bakanlığı da devrede zaten. Bizler mahkeme sürecini bekleyeceğiz artık.”

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı