adplus-dvertising

Halk otobüsü şoförü bayılan kadın yolcuyu hastaneye ulaştırdı

Van’da halk otobüsü sürücüsü, rahatsızlanarak bayılan kadın yolcuyu hastaneye ulaştırırken, olay anı cep telefonu kamerasına yansıdı.
Takip et
Halk otobüsü şoförü bayılan kadın yolcuyu hastaneye ulaştırdı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Edinilen bilgiye göre, Recep Sevgili idaresindeki 65 H 0104 plakalı mavi halk otobüsünde, bir kadın yolcu aniden fenalaşarak baygınlık geçirdi. Otobüsteki öbür yolcuların müdahale ettiği kadının kötüleştiğini gören otobüs sürücüsü, güzergahını değiştirerek kadını en yakınındaki özel hastaneye yetiştirdi. Hastanenin acil servisi girişinde otobüsü durduran Recep Sevgili, kadını başka bir yolcunun yardımıyla acil servise taşırken, Van Büyükşehir Belediyesi mavi halk otobüsünde görevli sürücünün örnek davranışı ise bir yolcunun cep telefonu kamerasına an be an yansıdı.

Halk otobüsü şoförü bayılan kadın yolcuyu hastaneye ulaştırdı

“Her şey güzellikle olsun”

İHA muhabirine konuşan halk otobüsü sürücüsü Recep Sevgili, Maraş Caddesi güzergahında çalışırken genç kadın yolcusunun baygınlık geçirdiğini söyledi. Hiçbir yerde durmadan kısa zamanda hastayı hastaneye ulaştırdığını ifade eden Sevgili, “Yolcular da bizi sıkıntıya sokmadı ve yardımcı oldular. Her şey güzellikle olsun, kimse de mağdur olmasın. Böylesi bir yolcuya yardımcı olmak insanlık görevimiz. Hiçbir durakta durmayarak 4-5 dakika içerisinde ulaştırdım” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.