Halı Sahada Maç Yaparken Yere Yığıldı, Hayatını Kaybetti

Sultangazi’de Ekrem Karakaya isimli bir vatandaş, halı sahada maç yaparken aniden fenalaşarak yere yığıldı. Talihsiz adam hayatını kaybetti.

İstanbul Sultangazi’de halı saha karşılaşması esnasında fenalık geçiren 37 yaşındaki Ekrem Karakaya, hastaneye kaldırılırken yolda yaşamını yitirdi.

BİR ANDA YERE YIĞILDI

Olay Sultangazi ilçesine bağlı Sultançiftliği Mahallesi’nde olan bir halı sahada oldu. Geçen cumartesi günü saat 20.00 civarında arkadaşları ile halı saha karşılaşmasına giden ve ayakkabı atölyesi olduğu bildirilen 3 çocuk babası Ekrem Karakaya, karşılaşmanın ortasında fenalık geçirerek yere düştü. Karakaya’ya ilk müdahaleyi beraber maç yaptığı arkadaşları saha içinde gerçekleştirdi. Karakaya, hemen arkadaşları tarafından özel bir hastaneye kaldırıldı. Hastaneye gidilmesine karşın, Karakaya’nın yolda yaşamını yitirdiği tespit edildi.

SANİYE SANİYE KAYDEDİLDİ

Ekrem Karakaya’nın kalp krizi geçirdiği dakikalar halı sahada yapılan maçları kaydetmek için kurulan kamera tarafından kaydedildi. Görüntülerde bir süre futbol oynayan Karakaya’nın bir anda fenalık geçirmesi ve sonrasında hemen arkadaşlarının yardıma gitmesi görülüyor. Karakaya’yı arkadaşları daha sonra taşıyarak halı sahadan çıkarması da kameralar tarafından kaydedildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı