Hakkari’de 3 PKK’LI Etkisiz Hale Getirildi

Milli Svaunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, Hakkari kırsalında devam eden hava operasyonlarında 3 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi.

Milli Savunma Bakanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre Hakkari kırsalında sürdürülmekte olan hava operasyonlarında 3 PKK’lı terörist etkisiz hale getirildi. Son dönemlerde etkisi artan operasyonlarla içeride ve sınır ötesinde hava operasyonlarıyla PKK/YPG’li teröristleri etkisiz hale getiren Türk Silahlı Kuvvetleri, operasyonlarına bir yenisini daha ekledi. Hakkari’de ki operasyonlar havadan ve karadan ortak yürütülüyor.


MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI: 3PKK’LI ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ

Hakkari’de sürmekte olan hava destekli operasyonlarda 3 PKK’lı teröristin etkisiz hale getirildiği ve operasyonların devam ettiği bilgisi verildi. Son dönemlerde yapılan hava operasyonlarıyla iyice etkisiz hale getirilen terör örgütü PKK, yerden ve havadan düzenlenen operasyonlarla vurulmaya devam ediyor.

Terör örgütü PKK’ya bir darbe daha indiren Türk Silahlı Kuvvetleri, Hakkari kırsalında düzenlediği hava operasyonuyla 3 teröristi etkisiz hala getirildi. Bölgeden operasyonların devam ettiği bilgisine ulaşıldı.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı