adplus-dvertising

Hakimden Saldırıya Uğrayan Kadına İlginç Soru

İzmir'de boşanmak istediği eşini bıçaklayarak yaralayan adam ilk duruşmada serbest kaldı. Hakim kadına bıçağın neden derine girmediğini sordu.
Takip et
Hakimden Saldırıya Uğrayan Kadına İlginç Soru
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İzmir’de yaşanan olayda İnşaat işçisi Ümit Ö. kendisinden boşanmak isteyen eşini bıçaklayarak yaraladı. ‘Eşi kasten öldürmeye teşebbüs’ suçundan tutuklu yargılanan saldırgan ilk duruşmada serbest kaldı. Hakim saldırıya uğrayan kadına, “Seni öldürmek istediyse bıçak neden derine girmedi?” sorusunu yöneltti.

Hakimden Saldırıya Uğrayan Kadına İlginç Soru

Geçtiğimiz haziran ayında Fatma Ö. sekiz yıldır evli olduğu eşinden boşanmak istedi. Ümit Ö. eşi Fatma Ö. ile konuşmak istediğini söyledi ve bir süredir ayrı yaşayan çift parkta buluştu. Ümit Ö. burada eşine barışmak istediğini söyleyerek sarılmak istedi. Fatma Ö. barışmak istemediğini söyleyince saldırıya uğradı ve Ümit Ö. tarafından beş yerinden bıçaklandı. Olay sonrası Fatma Ö. hastaneye kaldırılırken Ümit Ö. karakola giderek teslim oldu.

“BIÇAĞI RASTGELE SALLADIM, ÖLDÜRMEK İSTEMEDİM”

Fatma Ö., Ümit Ö.’nün kedisini öldürmek için bıçakladığını söyledi ve karın bölgeme vurduğundan dolayı öldürmek için yaptığını düşündüğünü, kendisinden şikayetçi olduğunu belirtti. Ümit Ö. ise savunmasında öldürmek istemediğini söyleyerek bıçağı rastgele salladığını belirtti.

Mahkeme heyeti Ümit Ö.’yü tahliye ederek duruşmayı erteledi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.