Hakan Ural’dan Disk Başkanına tepki: Aklı şeytanlığa çalışan takım

Kanal D'de yayımlanan Neler Oluyor Hayatta programının yorumcusu Hakan Ural Hakan Ural, 1 Mayıs anması için Taksim’e çıkmak isteyen DİSK Başkanı Arzu Çerkezoğlu ve DİSK yöneticilerini provokasyon yapmakla suçladı.

Neler Oluyor Hayatta programında Tuğba Namlı ile beraber yorumculuk yapan Hakan Ural, 1 Mayıs anması için Taksim’e çıkmak isteyen ve gözaltına alınan DİSK Başkanı Arzu Çerkezoğlu ve DİSK yöneticilerini provokasyon yaptıklarını belirtti.

Hakan Ural, “Son bir aydır bir kıpraşma bir garabetler var. Anlayamadığımız bir provokasyonlar. Aklı şeytanlığa çalışan bir takım eleştirel haberler. Neyin peşinde anlamadım” diye konuştu.

1 Mayıs kutlaması için sendika yöneticileri ile birlikte Taksim Meydanı’na yürüyerek çelenk bırakmak isteyen DİSK Başkanı Arzu Çerkezoğlu ve DİSK yöneticileri polis tarafından gözaltına alındı.

Hakan Ural’ın bu sözleri kısa sürede sosyal medya platformu Twitter’da ses getirirken, kısa sürede TT listesinde çok konuşuldu.

Hakan Ural’dan Disk Başkanına tepki: Aklı şeytanlığa çalışan takım

Hakan Ural Kimdir?

Türk dizi ve sinema oyuncusu olan Hakan Ural 10 Mayıs 1967 tarihinde İstanbul ilinde dünyaya geldi. 52 yaşında olan Ural 1.76 cm boy oranına sahiptir. 2 defa dünya evine giren Hakan Ural ilk evliliğini ise ünlü sanatçı Sibel Can ile yapmıştır.

Ünlü şarkıcı Selçuk Ural’ın oğlu olan Hakan Ural’ın babası annesi ile hiç evlenmedi. Ayrıyeten çocuk sahibi olduğunu dahi onaylamadı. Bu sebeple Ural 16 yaşına kadar babasının velayetinde yer alamadı. 17 yaşından sonra babası tarafından kabul gördü.

Yeşilçam’da pek çok sinemalarda da yer alan Hakan Ural ilk olarak 1986 tarihinde Mavi Yolculuk adlı sinema filminde Banu Alkan ile birlikte rol aldı. 1987 tarihinde ise Oya Aydoğan, Serpil Çakmaklı ve Harika Avcı gibi ünlü isimler ile rol aldı. Ural, Sibel Can ile evlilik dönemi boyunca emlakçılık sektöründe de yer aldı.

28 Eylül 1988 tarihinde ilk eşi olan Sibel Can’dan Engincan ve Melisa adında iki çocuk sahibi olan Ural 17 Şubat 1999 tarihinde Sibel Can ile yollarını ayırdı.

2002 tarihinde Saray Halı sahibinin torunlarından biri olan Ezgi Can ile 2005 tarihinde dünyaevine girdi. Bu evlilikten ise Gisella adında bir kız çocuğuna sahip oldu.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı