Hakan Taşıyan, karaciğer nakli sonrası hastanede açıklama yaptı!

Ankara Şehir Hastanesi’nde çoklu organ yetmezliği sebebiyle tedavi gören Hakan Taşıyan’a son olarak karaciğer nakli yapıldı. Ameliyat sonrası meşhur şarkıcının sağlık vaziyetiyle alakalı açıklama yapıldı.
Takip et
Hakan Taşıyan, karaciğer nakli sonrası hastanede açıklama yaptı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Meşhur sanatçı Hakan Taşıyan çoklu organ yetmezliği sebebiyle zor günler geçiriyor.

Ortalama 4 aydır Ankara Şehir Hastanesi’nde tedavi gören uzun bir müddet uygun donör bekleyen Taşıyan geçtiğimiz günlerde karaciğer nakli olmuştu. Önceki gün de kız kardeşinden alınan böbrek Taşıyan’a nakledildi.

Hakan Taşıyan, karaciğer nakli sonrası hastanede açıklama yaptı!

İKİSİNİN DE VAZIYETI İYİ

Taşıyan’ın sosyal medya hesabından meşhur şarkıcının son sağlık vaziyetiyle alakalı bilgi verildi; “Dün düzenlenen böbrek nakli ameliyatımız da, sağlık ekibimizin yoğun gayretleriyle başarılı bir biçimde tamamlanmıştır. Şu an kendisinin ve kız kardeşinin vaziyeti iyidir. Tedavi sürecimiz devam etmektedir. Aralıklarla lüzumlu bilgilendirmeler yapılacaktır.”

“Miraç Kandilinizi kutlar, bu süreçte can-ı gönülden dualarıyla yanımızda olan bütün sevenlerimize, dostlarımıza ve yoğun gayretleriyle yanımızda olan bütün sağlık ekibimize, öte yandan Sağlık Bakanlığımızın kıymetli yetkililerine teşekkürü bir borç biliriz. Rabbim bütün hastalarımıza şifa versin. Mutlu, sağlıklı ve huzurlu günlerde buluşmak dileğiyle.”

Hakan Taşıyan, karaciğer nakli sonrası hastanede açıklama yaptı!

NE OLMUŞTU?

Ankara’da yaşayan meşhur şarkıcı Hakan Taşıyan, ortalama bir sene önce yaşadığı rahatsızlık sonrası özel bir hastaneye kaldırıldı. Hakan Taşıyan, tedavisinin sonrasında taburcu edildi.

Dört ay önce tekrar rahatsızlanan Hakan Taşıyan, Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Burada yapılan tetkitlerin sonrasında Ankara Şehir Hastanesi’ne sevk edildi.

Hastanenin Onkoloji bölümünde tedavi altına alınan Hakan Taşıyan için acil olarak böbrek ve karaciğer nakline ihtiyaç olduğu belirlendi. Ailesinden alınan örnekler neticesinde Taşıyan’ın kız kardeşinin böbreğinin Hakan Taşıyan’a nakledilebileceği tespit edildi. Aranan karaciğer de İzmir’de beyin ölümü gerçekleşen 45 yaşındaki hastadan alındı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.