adplus-dvertising

Hakan Özkan: ‘İlk amacımız gruptan çıkarak adım adım ilerlemek’

A Milli Erkek Voleybol Takımı Başantrenörü Hakan Özkan, 19. Akdeniz Oyunları öncesi yaptığı açıklamada, “İlk amacımız gruptan çıkarak adım adım ilerlemek. Uzun senelerdir Akdeniz Oyunları’nda iyi bir netice elde edemedik. Bu turnuvada bu şanssızlığımıza da kırarak iyi bir netice elde etmek istiyoruz” şeklinde konuştu.
Takip et
Hakan Özkan: ‘İlk amacımız gruptan çıkarak adım adım ilerlemek’
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Cezayir’in ev sahipliğinde 25 Haziran-5 Temmuz 2022 tarihlerinde düzenlenecek 19. Akdeniz Oyunları’nın hazırlıklarına İstanbul’da devam eden A Milli Erkek Voleybol Takımı’nda Başantrenör Hakan Özkan, TVF internet sitesine açıklamalarda bulundu. Kamp sürecini değerlendiren Hakan Özkan şunları belirtti:

Hakan Özkan: ‘İlk amacımız gruptan çıkarak adım adım ilerlemek’

“Akdeniz Oyunları hazırlıklarını günde çift antrenman yaparak sürdürüyoruz. Sabah seansında ikişerli grup halinde fitness çalışmalarımız, akşam seansında da top ve yöntem üstüne çalışmalarımızı yapıyoruz. Hazırlık kampımız, 12 oyuncu ile devam ediyor. Kampımızın ikinci bölümü için yarın Sırbistan’a gideceğiz ve orada hazırlık maçları oynayacağız. 24 Haziran tarihinde de hazırlıklarımızı tamamlayarak Cezayir’e hareket edeceğiz. Tecrübeli ve genç oyunculardan oluşan bir takımız.

İlk maçımızı 26 Haziran’da Yunanistan ile oynayacağız, sonrasında Fransa ve Cezayir ile karşılaşacağız. İlk amacımız gruptan çıkarak adım adım ilerlemek. Uzun senelerdir Akdeniz Oyunları’nda iyi bir netice elde edemedik. Bu turnuvada bu şanssızlığımıza da kırarak iyi bir netice elde etmek istiyoruz. Sağlıklı ve sakatlıksız bir kamp dönemi geçirip en iyi biçimde Akdeniz Oyunları’na gitmek istiyoruz.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.