adplus-dvertising

Hakan Keleş: ‘Taraftarımıza galibiyet hediye etmek istiyorduk, üzgünüz’

Giresunspor Teknik Direktörü Hakan Keleş, Konyaspor maçının sonrasında, “Seyircilerimiz bu geç saate kadar bizi destekledi. Onlara bir galibiyet hediye etmek istiyorduk. Kaybettiğimiz için üzgünüz” şeklinde konuştu.
Takip et
Hakan Keleş: ‘Taraftarımıza galibiyet hediye etmek istiyorduk, üzgünüz’
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Maçın sonrasında gerçekleştirilen basın toplantısında değerlendirmelerde bulunan Teknik Direktör Hakan Keleş, şunları belirtti:

“Kazanmak istiyorduk. Kaybettiğimiz için üzgünüz. Seyircilerimiz de bu geç saate kadar bizi destekledi. Onlara bir galibiyet hediye etmek istiyorduk. Ama elimizden gelen mücadeleyi yaptık. İlk yarıda dengeli giden bir oyun, kaçırdığımız pozisyonlar var. Biz de öne geçebilirdik. Ancak inanılmaz biçimde kadro kalitesi kadro kalitesi iyi, beraber oynama alışkanlığı iyi bir takıma karşı oynadık. Ligin iyi takımlarından bir tanesi. Bizim kadro kalitemiz tabii onlarla mukayese edilmez ama oyuncularım ellerinden gelen mücadeleyi yaptılar. Pozisyonlarımız da var. Kazanmak istiyorduk, kaybettik.”

“3 adet oyuncu daha alacağız”

Önümüzdeki hafta 3 oyuncu daha transfer edeceklerini söyleyen Keleş, alternatif oyuncularla beraber kadro kalitesinin daha iyi olacağını belirtti. Keleş, “Önümüzdeki hafta ayın 8’ine kadar süremiz var transfer için. Anlaştığımız oyuncular var. Bu maça yetiştiremedik. 3 adet oyuncumuzun lisansını çıkartamadık. Ayın 8’ine kadar 3 adet oyuncu daha alacağız. Onlar geldikten sonra alternatif oyuncularımız ve kadro kalitemiz biraz daha iyi olacak. Oyun olarak zaman zaman iyi şeyler yaptık ama kazanmak asına rakibimiz zaman zaman bizden daha iyi oynadı. Önümüzdeki haftayla bunu telafi etmek istiyoruz. Taraftarımızdan da özür diliyoruz. Çünkü onlara galibiyet hediye etmek istiyorduk. Üzdüğümüz için üzgünüz” dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.