Hakan Hatipoğlu açıkça söyledi Survivor Evrim, Mert’e aşık mı?

Survivor'da bu hafta Mert Öcalan'ın elenmesi kadar Evrim'in buna tepkisi olay oldu. Evrim'in normalin ötesinde verdiği tepki 'Mert'e aşık mıydı' sorusunu akıllara düşürdü. Survivor Panorama sunucusu Hakan Hatipoğlu bugün açık açık söyledi.
Takip et
Hakan Hatipoğlu açıkça söyledi Survivor Evrim, Mert’e aşık mı?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Survivor adasında aşk mı var? Hadise birleşme partisinde ‘yeni bir aş var’ deyince kamera ekrana Mert ile Evrim’i getirdi. Bu konu Survivor panorama da konuşuldu. Yorumculardan Hakan Hatipoğlu’nun açık seçik imaları da Mert Öcal ile Evrim arasında bir ‘aşk’ ilişkisi olduğu şüphelerini körükledi. Evrim’in konseyde verdiği tepki ve sonrasında yaptığı açıklama da aşk iddiasını gündeme taşıdı.

Survivor’dan bu hafta elenen isim izleyiciyi olduğu kadar yarışmacıları da şaşırttı. Ancak içlerinden Evrim’in verdiği tepki normalin de ötesindeydi. Mert’in ismi açıklandığında yerinden zıplayan Evrim ‘nee??’ diyerek çığlık attı. Evrim’in bu tepkisi ada konseyinde herkesin olduğu gibi Survivor panorama ekibinin de dikkatini çekti.

Panaroma sunucusu Hakan Hatipoğlu bugün yaptığı yayında Evrim’in Mert’e karşı ilgisi olduğunu açık bir şekilde ima etti. Hatta bunu daha ileri taşıyıp Hadise’nin ‘adada aşk var’ dediğinde kameraların Mert ile Evrim’i ekrana getirdiğini söyledi.

Hakan Hatipoğlu açıkça söyledi Survivor Evrim, Mert’e aşık mı?

Evrim’in son sözleri

Daha önce yarışmalarda Mert’e kalp işaretleri yapan Evrim’in bu ilgisi çok ciddiye alınmamıştı. Ancak son haftalarda Evrim rotasını ve ilgisini tamamen Mert’e yöneltmiş göründü. Hem oyunlar sırasında hem de adaların birleşimi haberini aldığındaki tavırları Mert’e olan ilgisini açık ediyordu. Evrim Mert elendikten sonra adaların birleşiminin ise artık kendisine heyecan vermediğini söyledi. Bu açıklamayı Survivor Panorama sunucularından Ezgi ise ‘Evrim birleşmeyi çok yanlış anlamış’ diyerek imalı bir gülüşle karşıladı.

Hakan Hatipoğlu açıkça söyledi Survivor Evrim, Mert’e aşık mı?

Yıkıldım ya…

Evrim ise Mert’in elenmesiyle ilgili ‘yıkıldım’ diyerek şunları söyledi:
-Konseyde ummadığım bir kişi veda etti çok üzgünüm. Yıkıldım ya gerçekten yıkıldım. Tam kamplar birleşti tam olması gereken adamdı. Çok erken vakitsiz gitti. Ufff benim için açıkçası kampların birleşmesinin hiç bir esprisi kalmadı.

Hakan Hatipoğlu açıkça söyledi Survivor Evrim, Mert’e aşık mı?

Mert karşılık veriyor muydu?

Survivor adasında her iki ismin hal ve hareketlerine bakılacak olursa ortada ‘ilişki’ adına kafa karıştıran bir tablo var. Evrim Keklik bir çok kez ilgisini açık bir şekilde ortaya koyarken, Mert pek buna aldırış etmedi. Konseyde verdiği tepki sonrasında da Mert’in umursamaz tavırları dikkat çekti. Hal böyle olunca Evrim’in Mert’e olan ilgisinin platonik olabileceği söylentisi çıktı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.