Hakan Çalhanoğlu: Gönlüm Galatasaray’dan Yana

Fanatik Gazetesi’ne açıklamalarda bulunan Hakan Çalhanoğlu, küçüklüğünden beri Galatasaray taraftarı olduğunu ifade etti.

Daha önce de birçok kez Galatasaraylı olduğunu belirten ve Galatasaraylı taraftarların da her transfer sezonunda gönlünden geçen  Milan’ın 10 numaralı oyuncusu Hakan Çalhanoğlu yaptığı açıklamada, “İleride ne olur bilemem ama gönlüm hep Galatasaray’dan yana.” dedi. Sezon başı sosyal medya üzerinde yer alan haberlerde Hakan Çalhanoğlu Galatasaray transfer dedikoduları vardı. Hakan Çalhanoğlu’nun yaptığı bu açıklama ise ileride Galatasaray’da oynayabileceği durumunu da tekrar gözler önüne serdi.

“EN YAKIN ARKADAŞLARIM ULTRASLAN’DAN”

Moldova galibiyeti sonrası basına açıklamalarda bulunan Hakan Çalhanoğlu, Galatasaray ve taraftarına her zaman sempatisi olduğunu belirtti ve “Hiçbir zaman söylemekten çekinmedim. Galatasaraylıyım. Galatasaray taraftarını çok seviyorum. En yakın arkadaşlarım bile ultraAslan’dan. İleride ne olur bilemem ama gönlüm hep Galatasaray’dan yana.” ifadelerini kullandı.

Moldova galibiyetine de değinen başarılı futbolcu, “Takım arkadaşlarımı öncelikle tebrik ediyorum. Kampta bu maçlara çok iyi hazırlandık. Önümüzde çok daha zorlu maçlar var. Fransa ve İzlanda. Bu galibiyetlere ihtiyacımız var. Çünkü kolay gibi görünen ama zor olan maçlar.” dedi ve İzlanda’nın da yenilmesinin de kendileri için avantajlı olduğunu belirtti.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı